Statistiky turnaje Vánoční turnaj Casablanca Tábor 28.12.2014, Casablanca Tábor

Pořadí Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
1. David Žalman BC Hradec Králové, z.s. 6 6 2:20:57 35:14 30 : 11 2,73
2. Jan Meisner Řipská Billiard club 6 5 4:28:14 44:42 26 : 17 1,53
3. Jan Suchánek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 5 4 3:55:47 58:56 21 : 15 1,40
4. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 7 5 3:59:41 47:56 27 : 20 1,35
5. Lukáš Křenek Billiard Club Balabuška, z.s. 4 3 3:28:01 52:00 19 : 10 1,90
6. Dávid Erös Řipská Billiard club 5 3 3:41:53 44:22 20 : 13 1,54
7. Martin Volf 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 6 4 6:17:32 1:15:30 23 : 19 1,21
8. Petr Pazderka BC Metropol České Budějovice 6 4 6:05:15 1:00:52 22 : 19 1,16
9. Robin Vladyka Řipská Billiard club 5 3 3:30:13 52:33 18 : 14 1,29
10. Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 4 2 5:17:00 1:19:15 17 : 15 1,13
11. Petr Kavan Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 4 2 2:26:38 48:52 12 : 13 0,92
12. Zdeněk Reitinger BC Metropol České Budějovice 4 2 5:30:02 1:22:30 15 : 18 0,83
13. Lukáš Marek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 4 2 2:14:09 44:43 11 : 11 1,00
14. Miloslav Borkovec Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 4 2 2:31:43 50:34 11 : 13 0,85
15. Jaroslav Mikeš Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 4 2 4:05:54 1:01:28 11 : 13 0,85
16. David Köberle MPC Pardubice z.s. 4 2 2:35:03 51:41 10 : 13 0,77
17. Ilona Žalmanová 3 1 2:58:33 59:31 10 : 10 1,00
18. Vladislav Beneš Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 3 1 3:16:02 1:05:20 11 : 12 0,92
19. Václav Vančura Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 3 1 4:32:59 1:30:59 11 : 12 0,92
20. David Hait Bez klubu 3 1 2:26:29 48:49 7 : 9 0,78
21. Pavel Studihrad BC Metropol České Budějovice 3 1 1:38:17 49:08 10 : 13 0,77
22. Zdeněk Vondruška Bez klubu 3 1 2:11:01 43:40 8 : 11 0,73
23. Jiří Frejka Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 3 1 2:44:26 54:48 5 : 11 0,45
24. Marek Škoda Tábor 3 1 2:30:06 1:15:03 3 : 9 0,33
25. Vlastimil Šlajs Soběslav 2 0 2:16:46 1:08:23 6 : 9 0,67
26. Jaroslav Javůrek MPC Pardubice z.s. 2 0 52:06 52:06 6 : 9 0,67
27. Jaroslav Hořeňovský MPC Pardubice z.s. 2 0 2:58:04 1:29:02 6 : 9 0,67
28. Tomáš Elis MPC Pardubice z.s. 2 0 48:59 48:59 5 : 9 0,56
29. Michal Vlček BC Metropol České Budějovice 2 0 2:07:52 1:03:56 3 : 9 0,33
30. Jan Šiška BC u Nováků 2 0 1:42:45 51:22 3 : 9 0,33
31. Michal Bačik 2 0 36:49 36:49 1 : 5 0,20
32. Vladimír Křivan Soběslav 2 0 1:40:36 50:18 1 : 9 0,11