Skupina A herna  Příchovice, dopoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Milan ŠperlDaniel PokrývkaJosef ŠkodnýVáclav Vejvodavýhryskórepořadí
Milan Šperl - 2:53:55:1110:112.
Daniel Pokrývka5:2 - 5:15:1315:41.
Josef Škodný5:31:5 - 3:519:133.
Václav Vejvoda1:51:55:3 - 17:134.
Skupina B herna  Příchovice, dopoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Pavel ZemanMichal SjatkovskýMartin NovákRadek MusilTereza Erhartovávýhryskórepořadí
Pavel Zeman - 5:45:35:05:0420:71.
Michal Sjatkovský4:5 - 3:54:55:0116:154.
Martin Novák3:55:3 - 5:25:1318:112.
Radek Musil0:55:42:5 - 5:1212:153.
Tereza Erhartová0:50:51:51:5 - 02:205.
Skupina C herna  Příchovice, dopoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Lukáš KřenekJiří HofmanMichal UhlíkFilip Lebduškavýhryskórepořadí
Lukáš Křenek - 5:25:02:5212:72.
Jiří Hofman2:5 - 5:03:5110:103.
Michal Uhlík0:50:5 - 5:315:134.
Filip Lebduška5:25:33:5 - 213:101.
Skupina D herna  Příchovice, dopoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Lukáš BernášekJan ŠafaříkEliška ŠmídováVáclav Kaslvýhryskórepořadí
Lukáš Bernášek - 5:45:05:1315:51.
Jan Šafařík4:5 - 5:25:0214:72.
Eliška Šmídová0:52:5 - 1:503:154.
Václav Kasl1:50:55:1 - 16:113.
Skupina E herna  Příchovice, dopoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Marek HajdovskýLibor MičkalVáclav ŠtichTomáš ElisMartin Smahavýhryskórepořadí
Marek Hajdovský - 5:05:05:05:1420:11.
Libor Mičkal0:5 - 1:50:55:016:154.
Václav Štich0:55:1 - 0:54:519:163.
Tomáš Elis0:55:05:0 - 5:0315:52.
Martin Smaha1:50:55:40:5 - 16:195.
Skupina F herna  Příchovice, dopoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Erik KůsPatrik NovákDavid KöberleSvetlana BernáškováTomáš Vančuravýhryskórepořadí
Erik Kůs - 5:45:15:25:2420:91.
Patrik Novák4:5 - 5:05:35:4319:122.
David Köberle1:50:5 - 5:34:5110:184.
Svetlana Bernášková2:53:53:5 - 1:509:205.
Tomáš Vančura2:54:55:45:1 - 216:153.
Skupina G herna  Příchovice, dopoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Dávid ErösJosef NechvíleSimeth FranzPavel ŠindelářPetr Brancuskývýhryskórepořadí
Dávid Erös - 5:15:15:35:3420:81.
Josef Nechvíle1:5 - 5:11:55:4212:154.
Simeth Franz1:51:5 - 5:15:3212:143.
Pavel Šindelář3:55:11:5 - 5:0214:112.
Petr Brancuský3:54:53:50:5 - 010:205.
Skupina H herna  Příchovice, dopoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
David ŽalmanLadislav HajšmanMartina ValentováPetr Vondráčekvýhryskórepořadí
David Žalman - 5:25:03:5213:71.
Ladislav Hajšman2:5 - 5:35:3212:113.
Martina Valentová0:53:5 - 0:503:154.
Petr Vondráček5:33:55:0 - 213:82.
Skupina I herna  Příchovice, odpoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Jakub StunaJosef VelíšekAnna ŠindelářováValérie Misákovávýhryskórepořadí
Jakub Stuna - 5:25:05:1315:31.
Josef Velíšek2:5 - 5:45:1212:102.
Anna Šindelářová0:54:5 - 5:119:113.
Valérie Misáková1:51:51:5 - 03:154.
Skupina J herna  Příchovice, odpoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Jan MeisnerRobin VladykaJakub DoanMilan Petrášekvýhryskórepořadí
Jan Meisner - 5:15:13:5213:71.
Robin Vladyka1:5 - 5:15:2211:82.
Jakub Doan1:51:5 - 2:504:154.
Milan Petrášek5:32:55:2 - 212:103.
Skupina K herna  Příchovice, odpoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Tomáš ČermínAdam HoudekMarek VyčítalMykola Mokrousov seniorvýhryskórepořadí
Tomáš Čermín - 5:45:35:2315:91.
Adam Houdek4:5 - 5:05:1214:62.
Marek Vyčítal3:50:5 - 1:504:154.
Mykola Mokrousov senior2:51:55:1 - 18:113.
Skupina L herna  Příchovice, odpoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Michal GavenčiakKristian WalachSebastian RyłkoZuzana Schmiedovávýhryskórepořadí
Michal Gavenčiak - 5:15:25:0315:31.
Kristian Walach1:5 - 2:55:418:143.
Sebastian Ryłko2:55:2 - 5:2212:92.
Zuzana Schmiedová0:54:52:5 - 06:154.
Skupina M herna  Příchovice, odpoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Lukáš ČadLucie KeslováLuboš LoudaMichal Měcháčekvýhryskórepořadí
Lukáš Čad - 5:05:45:4315:81.
Lucie Keslová0:5 - 1:52:503:154.
Luboš Louda4:55:1 - 0:519:113.
Michal Měcháček4:55:25:0 - 214:72.
Skupina N herna  Příchovice, odpoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Markéta MlejnkováMárijo MaričTom JebasAleš Stodolovskývýhryskórepořadí
Markéta Mlejnková - 5:45:1scr.210:51.
Márijo Marič4:5 - 5:1scr.19:62.
Tom Jebas1:51:5 - scr.02:103.
Aleš Stodolovskýscr.scr.scr. - 00:04.
Skupina O herna  Příchovice, odpoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Tadeáš SkopalMykola Mokrousov juniorPetr MisákJiří Hejmanvýhryskórepořadí
Tadeáš Skopal - 5:44:55:1214:102.
Mykola Mokrousov junior4:5 - 4:55:3113:133.
Petr Misák5:45:4 - 5:0315:81.
Jiří Hejman1:53:50:5 - 04:154.
Skupina P herna  Příchovice, odpoledne, 8-ball, 5 vítězných her, 3 postupující
Dominik ZającJiří VacekMiroslava BlechováMartin Galuškavýhryskórepořadí
Dominik Zając - 5:0scr.5:1210:11.
Jiří Vacek0:5 - scr.5:415:92.
Miroslava Blechováscr.scr. - scr.00:04.
Martin Galuška1:54:5scr. - 05:103.