Statistiky turnaje Velká cena Příchovic 2014 18.-19.4.2014, Příchovice

Pořadí Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
1. Michal Gavenčiak 9 9 6:45:32 45:03 51 : 15 3,40
2. Jan Meisner SK Billard Centrum Praha, z.s. 9 7 3:51:29 33:04 42 : 28 1,50
3. Adam Houdek Řipská Billiard club 12 9 9:05:12 49:33 56 : 39 1,44
4. Dávid Erös SK Billard Centrum Praha, z.s. 10 8 6:31:45 39:10 47 : 33 1,42
5. Dominik Zając Balabushka Break Ball Wodzisław Śląski 6 5 4:35:24 45:54 30 : 10 3,00
6. Marek Hajdovský 11 9 8:16:53 45:10 54 : 20 2,70
7. Lukáš Bernášek Billiard Club Balabuška, z.s. 8 6 4:07:42 35:23 37 : 25 1,48
8. Petr Vondráček MPC Pardubice z.s. 8 5 6:18:21 47:17 33 : 29 1,14
9. Jakub Stuna 8 6 6:29:19 55:37 37 : 17 2,18
10. Lukáš Křenek Billiard Club Balabuška, z.s. 8 5 5:00:55 37:36 31 : 21 1,48
11. Jiří Vacek Billiard Club Balabuška, z.s. 7 4 5:35:53 47:59 28 : 28 1,00
12. David Žalman MPC Pardubice z.s. 8 5 3:19:48 33:18 33 : 24 1,38
13. Pavel Zeman Řipská Billiard club 9 7 4:52:00 36:30 41 : 23 1,78
14. Erik Kůs 8 6 6:39:05 49:53 33 : 21 1,57
15. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 8 6 3:10:52 31:48 32 : 21 1,52
16. Lukáš Čad 7 5 3:42:16 44:27 29 : 22 1,32
17. Tadeáš Skopal Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 7 4 3:43:13 44:38 32 : 22 1,45
18. Kristian Walach SK Delta Billiard Brno 7 3 7:08:36 1:01:13 22 : 28 0,79
19. Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 8 4 7:02:46 1:00:23 33 : 32 1,03
20. Jiří Hofman Billiard Club Balabuška, z.s. 7 3 2:55:08 29:11 23 : 24 0,96
21. Tomáš Čermín 6 4 3:37:25 43:29 25 : 21 1,19
22. Josef Velíšek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 7 4 6:01:16 1:00:12 26 : 27 0,96
23. Radek Musil MPC Pardubice z.s. 8 4 4:00:02 40:00 25 : 33 0,76
24. Filip Lebduška 6 3 3:46:24 45:16 21 : 23 0,91
25. Márijo Marič Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 6 3 2:43:40 32:44 25 : 18 1,39
26. Michal Měcháček 7 4 5:43:22 49:03 28 : 21 1,33
27. Jan Šafařík Billiard Club Příchovice, z.s. 7 4 4:49:53 41:24 28 : 22 1,27
28. Petr Misák SK Delta Billiard Brno 6 4 4:18:24 43:04 24 : 18 1,33
29. Robin Vladyka Řipská Billiard club 7 4 5:10:16 51:42 26 : 25 1,04
30. Milan Šperl 7 3 4:22:55 37:33 22 : 26 0,85
31. Tomáš Elis MPC Pardubice z.s. 7 4 4:15:23 42:33 24 : 19 1,26
32. Markéta Mlejnková SK Delta Billiard Brno 5 3 3:36:04 54:01 18 : 18 1,00
33. Martin Galuška 4 0 2:07:04 42:21 12 : 20 0,60
34. Patrik Novák Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 6 3 4:17:08 51:25 26 : 22 1,18
35. Sebastian Ryłko Break Ball Bielsko Biała 5 2 3:13:43 38:44 18 : 19 0,95
36. Martin Novák MPC Pardubice z.s. 7 4 5:17:34 45:22 25 : 25 1,00
37. Milan Petrášek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 5 2 2:28:06 37:01 17 : 20 0,85
38. Pavel Šindelář MPC Pardubice z.s. 6 2 3:23:37 40:43 19 : 21 0,90
39. Václav Kasl Billiard Club Příchovice, z.s. 5 1 3:16:20 39:16 11 : 21 0,52
40. Simeth Franz BC Furth 6 2 4:38:11 55:38 16 : 24 0,67
41. Václav Štich Billiard Club Příchovice, z.s. 6 1 5:02:48 50:28 13 : 26 0,50
42. Josef Škodný Nevíme klub 5 1 3:43:45 44:45 13 : 23 0,57
43. Luboš Louda Billiard Club Příchovice, z.s. 5 1 3:21:05 40:13 12 : 21 0,57
44. Ladislav Hajšman Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 5 2 3:52:41 46:32 15 : 21 0,71
45. Anna Šindelářová 5 1 3:15:19 48:49 10 : 21 0,48
46. Tom Jebas Billiard Club Příchovice, z.s. 2 0 1:19:34 39:47 2 : 10 0,20
47. Mykola Mokrousov senior SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 1 1:31:40 30:33 8 : 11 0,73
48. Mykola Mokrousov junior SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 1 2:27:23 49:07 13 : 13 1,00
49. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 4 1 2:14:22 44:47 16 : 15 1,07
50. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 2 2:50:25 42:36 12 : 15 0,80
51. David Köberle MPC Pardubice z.s. 4 1 3:11:33 47:53 10 : 18 0,56
52. Václav Vejvoda MPC Pardubice z.s. 3 1 2:11:10 43:43 7 : 13 0,54
53. Libor Mičkal Billiard Club Příchovice, z.s. 4 1 2:14:59 33:44 6 : 15 0,40
54. Zuzana Schmiedová SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 0 2:26:54 48:58 6 : 15 0,40
55. Michal Uhlík Billiard Club Příchovice, z.s. 3 1 1:42:17 34:05 5 : 13 0,38
56. Jakub Doan Neregistrovaný 3 0 1:16:19 38:09 4 : 15 0,27
57. Marek Vyčítal Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 3 0 1:26:52 28:57 4 : 15 0,27
58. Jiří Hejman Billiard Club BIO SYSTÉM Plzeň 3 0 1:55:38 38:32 4 : 15 0,27
59. Lucie Keslová Billiard Club Příchovice, z.s. 3 0 2:08:38 42:52 3 : 15 0,20
60. Eliška Šmídová MPC Pardubice z.s. 3 0 1:40:15 33:25 3 : 15 0,20
61. Martina Valentová SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 0 1:51:31 37:10 3 : 15 0,20
62. Valérie Misáková SK Delta Billiard Brno 3 0 2:14:28 44:49 3 : 15 0,20
63. Petr Brancuský MPC Pardubice z.s. 4 0 3:18:24 49:36 10 : 20 0,50
64. Svetlana Bernášková Billiard Club Balabuška, z.s. 4 0 2:55:24 43:51 9 : 20 0,45
65. Martin Smaha Billiard Club Příchovice, z.s. 4 1 2:48:20 42:05 6 : 19 0,32
66. Tereza Erhartová BC Příchovice 4 0 2:00:58 40:19 2 : 20 0,10