Skupina A herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Michal GavenčiakPetr SmutnýLuboš LoudaRoman JadrnýZdeněk Šimonvýhryskórepořadí
Michal Gavenčiak - 5:05:25:2scr.315:41.
Petr Smutný0:5 - 5:15:0scr.210:62.
Luboš Louda2:51:5 - 5:1scr.18:113.
Roman Jadrný2:50:51:5 - scr.03:154.
Zdeněk Šimonscr.scr.scr.scr. - 00:05.
Skupina B herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Marek HajdovskýTomáš PrausLibor MičkalAnna ŠindelářováIlona Žalmanovávýhryskórepořadí
Marek Hajdovský - 5:15:05:15:1420:31.
Tomáš Praus1:5 - 5:35:22:5213:152.
Libor Mičkal0:53:5 - 5:35:2213:153.
Anna Šindelářová1:52:53:5 - 5:4111:194.
Ilona Žalmanová1:55:22:54:5 - 112:175.
Skupina C herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
David ŽalmanTomáš NáhlíkJiří VacekRadek MusilEva Maškovávýhryskórepořadí
David Žalman - 5:25:25:0scr.315:41.
Tomáš Náhlík2:5 - 5:25:2scr.212:92.
Jiří Vacek2:52:5 - 5:2scr.19:123.
Radek Musil0:52:52:5 - scr.04:154.
Eva Maškováscr.scr.scr.scr. - 00:05.
Skupina D herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Jan SuchánekRobin VladykaOndřej PospíšilJaroslav JavůrekOndřej Rolečekvýhryskórepořadí
Jan Suchánek - 5:25:25:25:0420:61.
Robin Vladyka2:5 - 5:45:45:3317:162.
Ondřej Pospíšil2:54:5 - 5:45:1216:153.
Jaroslav Javůrek2:54:54:5 - 5:1115:164.
Ondřej Roleček0:53:51:51:5 - 05:205.
Skupina E herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Petr UrbanMilan ŠperlKarel ŽaludekMichael GulikRobert Božovskývýhryskórepořadí
Petr Urban - 5:15:05:15:3420:51.
Milan Šperl1:5 - 5:45:25:1316:122.
Karel Žaludek0:54:5 - 5:15:1214:123.
Michael Gulik1:52:51:5 - 5:419:194.
Robert Božovský3:51:51:54:5 - 09:205.
Skupina F herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Pavel BalaštíkDávid ErösDominik HamáčekPavel HajnJaroslav HořeňovskýZuzana Schmiedovávýhryskórepořadí
Pavel Balaštík - 5:05:35:15:25:3525:91.
Dávid Erös0:5 - 5:35:15:25:0420:112.
Dominik Hamáček3:53:5 - 5:35:24:5220:203.
Pavel Hajn1:51:53:5 - 5:15:1215:174.
Jaroslav Hořeňovský2:52:52:51:5 - 5:3112:235.
Zuzana Schmiedová3:50:55:41:53:5 - 112:246.
Skupina G herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Tomáš OnderekTadeáš SkopalLukáš ČadJaroslav ŠíchaJaroslav HamáčekEliška Šmídovávýhryskórepořadí
Tomáš Onderek - 5:35:05:35:05:0525:61.
Tadeáš Skopal3:5 - 5:15:35:15:1423:112.
Lukáš Čad0:51:5 - 5:15:35:1316:153.
Jaroslav Šícha3:53:51:5 - 5:25:1217:184.
Jaroslav Hamáček0:51:53:52:5 - 3:509:255.
Eliška Šmídová0:51:51:51:55:3 - 18:236.
Skupina H herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Jan BröschelMichal SjatkovskýLubomír KlajnJan DivišJiří HarvánekPavol Belešvýhryskórepořadí
Jan Bröschel - 5:35:35:25:1scr.420:91.
Michal Sjatkovský3:5 - 3:55:15:4scr.216:152.
Lubomír Klajn3:55:3 - 3:55:2scr.216:153.
Jan Diviš2:51:55:3 - 5:4scr.213:174.
Jiří Harvánek1:54:52:54:5 - scr.011:205.
Pavol Belešscr.scr.scr.scr.scr. - 00:06.
Skupina I herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Pavel ZemanFilip KrálErik KůsVáclav KaslPetr StudenýPavel Teťourvýhryskórepořadí
Pavel Zeman - 5:34:55:25:0scr.319:101.
Filip Král3:5 - 5:35:45:1scr.318:132.
Erik Kůs5:43:5 - 5:35:1scr.318:133.
Václav Kasl2:54:53:5 - 5:3scr.114:184.
Petr Studený0:51:51:53:5 - scr.05:205.
Pavel Teťourscr.scr.scr.scr.scr. - 00:06.
Skupina J herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Slavomír DorobantDušan NohynekJiří PavlůZoltán DunaVladimír UrbanMichal Vlčekvýhryskórepořadí
Slavomír Dorobant - 5:25:25:45:15:1525:101.
Dušan Nohynek2:5 - 4:55:35:35:2321:182.
Jiří Pavlů2:55:4 - 4:55:45:2321:203.
Zoltán Duna4:53:55:4 - 5:45:1322:194.
Vladimír Urban1:53:54:54:5 - 5:3117:235.
Michal Vlček1:52:52:51:53:5 - 09:256.
Skupina K herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Lukáš BernášekMiroslav DorobantJan StrádalMartin ŠvestkaMartin BrnickýVít Bellmanvýhryskórepořadí
Lukáš Bernášek - 5:25:05:15:0scr.420:31.
Miroslav Dorobant2:5 - 5:35:05:1scr.317:92.
Jan Strádal0:53:5 - 5:45:3scr.213:173.
Martin Švestka1:50:54:5 - 5:3scr.110:184.
Martin Brnický0:51:53:53:5 - scr.07:205.
Vít Bellmanscr.scr.scr.scr.scr. - 00:06.
Skupina L herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Josef NechvíleMiroslav KraušnerDaniel PokrývkaPavel ŠindelářOndřej SihelskýMykola Mokrousov seniorvýhryskórepořadí
Josef Nechvíle - 5:25:45:14:55:2424:141.
Miroslav Kraušner2:5 - 5:25:25:03:5320:142.
Daniel Pokrývka4:52:5 - 5:45:25:2321:183.
Pavel Šindelář1:52:54:5 - 5:15:2217:184.
Ondřej Sihelský5:40:52:51:5 - 5:4213:235.
Mykola Mokrousov senior2:55:32:52:54:5 - 115:236.
Skupina M herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Jan MeisnerRadko MajerčíkMarkéta MlejnkováPetr VondráčekSerge DuprazMatěj Stejskalvýhryskórepořadí
Jan Meisner - 5:25:05:45:45:1525:111.
Radko Majerčík2:5 - 3:55:15:15:1320:132.
Markéta Mlejnková0:55:3 - 5:13:54:5217:193.
Petr Vondráček4:51:51:5 - 5:15:2216:184.
Serge Dupraz4:51:55:31:5 - 5:0216:185.
Matěj Stejskal1:51:55:42:50:5 - 19:246.
Skupina N herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Jiří HofmanJindřich BohůnekVeronika LiebováTomáš SvobodaJakub VondrákPetr Holoubekvýhryskórepořadí
Jiří Hofman - 5:05:15:25:35:0525:61.
Jindřich Bohůnek0:5 - 5:05:15:35:0420:92.
Veronika Liebová1:50:5 - 5:45:45:4316:223.
Tomáš Svoboda2:51:54:5 - 3:55:0115:204.
Jakub Vondrák3:53:54:55:3 - 4:5119:235.
Petr Holoubek0:50:54:50:55:4 - 19:246.
Skupina O herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Vojtěch DaněkMárijo MaričIvo KrauskopfPetr DragounPetr AugustaMarek Vyčítalvýhryskórepořadí
Vojtěch Daněk - 5:35:05:45:1scr.420:81.
Márijo Marič3:5 - 5:35:25:2scr.318:122.
Ivo Krauskopf0:53:5 - 3:55:1scr.111:163.
Petr Dragoun4:52:55:3 - 3:5scr.114:184.
Petr Augusta1:52:51:55:3 - scr.19:185.
Marek Vyčítalscr.scr.scr.scr.scr. - 00:06.
Skupina P herna  Billiard Centrum Harfa, 9-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Miroslav VintrPetr JelínekMichal HorákJosef VelíšekLeoš TomsBert Rampvýhryskórepořadí
Miroslav Vintr - 5:25:11:55:35:4421:151.
Petr Jelínek2:5 - 5:25:35:24:5321:172.
Michal Horák1:52:5 - 5:35:35:3318:193.
Josef Velíšek5:13:53:5 - 5:35:1321:154.
Leoš Toms3:52:53:53:5 - 5:4116:245.
Bert Ramp4:55:43:51:54:5 - 117:246.