Výsledková listina turnaje První Česká poolová tour 18.-20.1.2014, Billiard Centrum Harfa

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Michal Gavenčiak 60 : 29 2,07 (1,80) 100
2. Marek Hajdovský 62 : 25 2,48 (1,91) 80
3. Jan Meisner SK Billard Centrum Praha, z.s. 56 : 30 1,87 (1,63) 63
4. Slavomír Dorobant BC Mnichovo Hradiště 57 : 32 1,78 (1,45) 63
5. Jan Suchánek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 44 : 20 2,20 (1,71) 48
6. Lukáš Bernášek Billiard Club Balabuška, z.s. 42 : 26 1,62 (0,96) 48
7. Pavel Balaštík Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 47 : 31 1,52 (1,00) 48
8. Pavel Zeman Řipská Billiard club 41 : 31 1,32 (1,05) 48
9. Petr Urban 35 : 17 2,06 (1,25) 35
10. David Žalman MPC Pardubice z.s. 27 : 16 1,69 (1,00) 35
11. Vojtěch Daněk SK Billard Centrum Praha, z.s. 36 : 22 1,64 (1,14) 35
12. Milan Šperl 30 : 24 1,25 (1,17) 35
13. Filip Král Billiard Club Kralupy 27 : 26 1,04 (0,69) 35
14. Dušan Nohynek BC Mnichovo Hradiště 34 : 33 1,03 (0,87) 35
15. Tomáš Náhlík 24 : 24 1,00 (0,80) 35
16. Petr Smutný O.S.Billiard club Royal Jihlava 21 : 23 0,91 (0,65) 35
17. Jiří Hofman Billiard Club Balabuška, z.s. 31 : 15 2,07 (0,67) 25
18. Tomáš Onderek Billiard Club Havířov, z.s. 31 : 15 2,07 (0,67) 25
19. Tadeáš Skopal Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 30 : 20 1,50 (0,78) 25
20. Dávid Erös SK Billard Centrum Praha, z.s. 28 : 20 1,40 (0,89) 25
21. Miroslav Dorobant Billiard Club Kralupy 25 : 18 1,39 (0,89) 25
22. Jan Bröschel Řipská Billiard club 24 : 18 1,33 (0,44) 25
23. Jindřich Bohůnek 23 : 18 1,28 (0,33) 25
24. Miroslav Vintr Billiard Club Kralupy 29 : 24 1,21 (0,89) 25
25. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 27 : 23 1,17 (0,33) 25
26. Miroslav Kraušner BC Mnichovo Hradiště 23 : 23 1,00 (0,33) 25
27. Radko Majerčík SK Delta Billiard Brno 22 : 22 1,00 (0,22) 25
28. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 24 : 24 1,00 (0,89) 25
29. Petr Jelínek SK Delta Billiard Brno 25 : 26 0,96 (0,44) 25
30. Márijo Marič Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 20 : 21 0,95 (0,22) 25
31. Robin Vladyka Řipská Billiard club 20 : 25 0,80 (0,33) 25
32. Tomáš Praus MPC Pardubice z.s. 18 : 24 0,75 (0,56) 25
33. Erik Kůs 18 : 13 1,38 (1,00) 18
34. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 21 : 18 1,17 (1,00) 18
35. Karel Žaludek 14 : 12 1,17 (1,00) 18
36. Ondřej Pospíšil SK Billard Centrum Praha, z.s. 16 : 15 1,07 (1,00) 18
37. Lukáš Čad 16 : 15 1,07 (1,00) 18
38. Lubomír Klajn Klub RX Billiard Uherské Hradiště 16 : 15 1,07 (1,00) 18
39. Jiří Pavlů 21 : 20 1,05 (1,00) 18
40. Dominik Hamáček O.S.Billiard club Royal Jihlava 20 : 20 1,00 (1,00) 18
41. Michal Horák 18 : 19 0,95 (1,00) 18
42. Markéta Mlejnková SK Delta Billiard Brno 17 : 19 0,89 (1,00) 18
43. Libor Mičkal Billiard Club Příchovice, z.s. 13 : 15 0,87 (1,00) 18
44. Jan Strádal 13 : 17 0,76 (1,00) 18
45. Jiří Vacek Billiard Club Balabuška, z.s. 9 : 12 0,75 (1,00) 18
46. Veronika Liebová Řipská Billiard club 16 : 22 0,73 (1,00) 18
47. Luboš Louda Billiard Club Příchovice, z.s. 8 : 11 0,73 (1,00) 18
48. Ivo Krauskopf BC Golden Horn Praha 11 : 16 0,69 (1,00) 18
49. Josef Velíšek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 21 : 15 1,40 (1,00) 13
50. Zoltán Duna Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 22 : 19 1,16 (1,00) 13
51. Pavel Šindelář MPC Pardubice z.s. 17 : 18 0,94 (1,00) 13
52. Jaroslav Šícha Billiard Club Balabuška, z.s. 17 : 18 0,94 (1,00) 13
53. Jaroslav Javůrek MPC Pardubice z.s. 15 : 16 0,94 (1,00) 13
54. Petr Vondráček MPC Pardubice z.s. 16 : 18 0,89 (1,00) 13
55. Pavel Hajn 15 : 17 0,88 (1,00) 13
56. Václav Kasl Billiard Club Příchovice, z.s. 14 : 18 0,78 (1,00) 13
57. Petr Dragoun BC Triangl Třebíč 14 : 18 0,78 (1,00) 13
58. Jan Diviš MPC Pardubice z.s. 13 : 17 0,76 (1,00) 13
59. Tomáš Svoboda Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 15 : 20 0,75 (1,00) 13
60. Anna Šindelářová 11 : 19 0,58 (1,00) 13
61. Martin Švestka MPC Pardubice z.s. 10 : 18 0,56 (1,00) 13
62. Michael Gulik SK Billard Centrum Praha, z.s. 9 : 19 0,47 (1,00) 13
63. Radek Musil MPC Pardubice z.s. 4 : 15 0,27 (1,00) 13
64. Roman Jadrný MPC Pardubice z.s. 3 : 15 0,20 (1,00) 13
65. Serge Dupraz 16 : 18 0,89 (1,00) 10
66. Jakub Vondrák MPC Pardubice z.s. 19 : 23 0,83 (1,00) 10
67. Vladimír Urban 17 : 23 0,74 (1,00) 10
68. Ilona Žalmanová 12 : 17 0,71 (1,00) 10
69. Leoš Toms Billiard Club Kralupy 16 : 24 0,67 (1,00) 10
70. Ondřej Sihelský BC Golden Horn Praha 13 : 23 0,57 (1,00) 10
71. Jiří Harvánek MPC Pardubice z.s. 11 : 20 0,55 (1,00) 10
72. Jaroslav Hořeňovský MPC Pardubice z.s. 12 : 23 0,52 (1,00) 10
73. Petr Augusta Billiard Club Balabuška, z.s. 9 : 18 0,50 (1,00) 10
74. Robert Božovský Billiard club Kladno 9 : 20 0,45 (1,00) 10
75. Martin Brnický O.S.Billiard club Royal Jihlava 7 : 20 0,35 (1,00) 10
76. Eliška Šmídová MPC Pardubice z.s. 8 : 23 0,35 (1,00) 10
77. Ondřej Roleček SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 : 20 0,25 (1,00) 10
78. Petr Studený Billiard club Kladno 5 : 20 0,25 (1,00) 10
79. Bert Ramp Řipská Billiard club 17 : 24 0,71 (1,00) 10
80. Mykola Mokrousov senior SK Billard Centrum Praha, z.s. 15 : 23 0,65 (1,00) 10
81. Zuzana Schmiedová SK Billard Centrum Praha, z.s. 12 : 24 0,50 (1,00) 10
82. Petr Holoubek SK Billard Centrum Praha, z.s. 9 : 24 0,38 (1,00) 10
83. Matěj Stejskal SK Billard Centrum Praha, z.s. 9 : 24 0,38 (1,00) 10
84. Michal Vlček BC Metropol České Budějovice 9 : 25 0,36 (1,00) 10
85. Jaroslav Hamáček 9 : 25 0,36 (1,00) 10
86. Eva Mašková 0 : 0 0,00 (1,00) scr.
87. Zdeněk Šimon Billiard Club Balabuška, z.s. 0 : 0 0,00 (1,00) scr.
88. Vít Bellman Billiard Club Kralupy 0 : 0 0,00 (1,00) scr.
89. Marek Vyčítal Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 0 : 0 0,00 (1,00) scr.
90. Pavel Teťour Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 0 : 0 0,00 (1,00) scr.
91. Pavol Beleš Billiard Club Balabuška, z.s. 0 : 0 0,00 (1,00) scr.