Výsledková listina turnaje Druhá Česká poolová tour 22.-23.2.2014, MPC Pardubice

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Michal Gavenčiak 52 : 18 2,89 (2,50) 100
2. Milan Šperl 54 : 33 1,64 (1,36) 80
3. Pavel Balaštík Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 44 : 24 1,83 (1,56) 63
4. Pavel Zeman Řipská Billiard club 46 : 24 1,92 (1,50) 63
5. Jan Suchánek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 34 : 14 2,43 (2,00) 48
6. Jan Bröschel Řipská Billiard club 38 : 17 2,24 (1,38) 48
7. Erik Kůs 36 : 18 2,00 (1,25) 48
8. David Žalman MPC Pardubice z.s. 37 : 21 1,76 (1,17) 48
9. Slavomír Dorobant BC Mnichovo Hradiště 27 : 12 2,25 (1,88) 35
10. Jan Janata 27 : 15 1,80 (1,25) 35
11. Jan Strádal 30 : 24 1,25 (1,23) 35
12. Jan Meisner SK Billard Centrum Praha, z.s. 24 : 10 2,40 (1,20) 35
13. Martin Galuška 26 : 19 1,37 (1,00) 35
14. Miroslav Kraušner BC Mnichovo Hradiště 25 : 10 2,50 (0,90) 35
15. Marek Hajdovský 22 : 16 1,38 (0,77) 35
16. Petr Urban 17 : 12 1,42 (0,25) 35
17. Pavel Šumbera SK Delta Billiard Brno 22 : 21 1,05 (1,00) 25
18. Dávid Erös SK Billard Centrum Praha, z.s. 22 : 20 1,10 (1,00) 25
19. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 25 : 20 1,25 (0,92) 25
20. Petr Kavan Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 18 : 19 0,95 (0,91) 25
21. Ondřej Pospíšil SK Billard Centrum Praha, z.s. 20 : 18 1,11 (0,80) 25
22. Kristian Walach SK Delta Billiard Brno 20 : 17 1,18 (0,75) 25
23. Martin Volf 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 20 : 18 1,11 (0,73) 25
24. Jan Diviš MPC Pardubice z.s. 15 : 18 0,83 (0,64) 25
25. Jiří Hofman Billiard Club Balabuška, z.s. 21 : 16 1,31 (0,63) 25
26. Karel Žaludek 20 : 11 1,82 (0,50) 25
27. Miroslav Dorobant Billiard Club Kralupy 19 : 14 1,36 (0,38) 25
28. Jaroslav Hamáček 15 : 12 1,25 (0,25) 25
29. Adam Houdek Řipská Billiard club 15 : 17 0,88 (0,13) 25
30. Petr Smutný O.S.Billiard club Royal Jihlava 13 : 18 0,72 (0,00) 25
31. Petr Misák SK Delta Billiard Brno 16 : 15 1,07 (0,00) 25
32. Jakub Vondrák MPC Pardubice z.s. 17 : 15 1,13 (0,83) 25
33. Martin Švestka MPC Pardubice z.s. 13 : 13 1,00 (0,67) 18
34. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 17 : 15 1,13 (0,50) 18
35. Ilona Žalmanová 17 : 15 1,13 (0,50) 18
36. Lukáš Bernášek Billiard Club Balabuška, z.s. 17 : 11 1,55 (0,50) 18
37. Dušan Nohynek BC Mnichovo Hradiště 16 : 11 1,45 (0,50) 18
38. Václav Kasl Billiard Club Příchovice, z.s. 13 : 12 1,08 (0,33) 18
39. Radko Majerčík SK Delta Billiard Brno 15 : 10 1,50 (0,33) 18
40. Michal Jaborník SK Delta Billiard Brno 14 : 18 0,78 (0,33) 18
41. Robin Vladyka Řipská Billiard club 12 : 11 1,09 (0,17) 18
42. Libor Mičkal Billiard Club Příchovice, z.s. 15 : 7 2,14 (1,00) 18
43. Veronika Hubrtová Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 14 : 8 1,75 (1,00) 18
44. Patrik Novák Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 12 : 8 1,50 (1,00) 18
45. David Vajner 11 : 8 1,38 (1,00) 18
46. Petr Augusta Billiard Club Balabuška, z.s. 12 : 9 1,33 (1,00) 18
47. Dominik Hamáček O.S.Billiard club Royal Jihlava 13 : 10 1,30 (1,00) 18
48. Josef Bajcar SK Delta Billiard Brno 12 : 10 1,20 (1,00) 18
49. Pavel Tužil 12 : 10 1,20 (1,00) 13
50. Filip Král Billiard Club Kralupy 14 : 12 1,17 (1,00) 13
51. Zaid Al Tamimi Řipská Billiard club 10 : 9 1,11 (1,00) 13
52. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 10 : 10 1,00 (1,00) 13
53. Josef Velíšek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 8 : 8 1,00 (1,00) 13
54. Tomáš Praus MPC Pardubice z.s. 12 : 13 0,92 (1,00) 13
55. Jindřich Bohůnek 10 : 11 0,91 (1,00) 13
56. Jan Hetflejš MPC Pardubice z.s. 10 : 11 0,91 (1,00) 13
57. Marek Kaláč Klub RX Billiard Uherské Hradiště 9 : 10 0,90 (1,00) 13
58. Pavel Šindelář MPC Pardubice z.s. 7 : 8 0,88 (1,00) 13
59. Miloslav Borkovec Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 8 : 10 0,80 (1,00) 13
60. Leoš Toms Billiard Club Kralupy 11 : 14 0,79 (1,00) 13
61. Zoltán Duna Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 6 : 8 0,75 (1,00) 13
62. Pavel Hajn 6 : 9 0,67 (1,00) 13
63. Michael Gulik SK Billard Centrum Praha, z.s. 9 : 14 0,64 (1,00) 13
64. Jaroslav Javůrek MPC Pardubice z.s. 5 : 10 0,50 (1,00) 13
65. Eliška Šmídová MPC Pardubice z.s. 4 : 8 0,50 (1,00) 10
66. Lubomír Klajn Klub RX Billiard Uherské Hradiště 13 : 12 1,08 (1,00) 10
67. Petr Jelínek SK Delta Billiard Brno 12 : 12 1,00 (1,00) 10
68. Vladimír Šena SK Delta Billiard Brno 10 : 11 0,91 (1,00) 10
69. Ondřej Sihelský BC Golden Horn Praha 9 : 10 0,90 (1,00) 10
70. Petr Pazderka BC Metropol České Budějovice 9 : 13 0,69 (1,00) 10
71. Lukáš Bergmann 9 : 13 0,69 (1,00) 10
72. Jiří Pavlů 8 : 12 0,67 (1,00) 10
73. Miroslav Vintr Billiard Club Kralupy 8 : 13 0,62 (1,00) 10
74. Milan Reinberk MPC Pardubice z.s. 9 : 15 0,60 (1,00) 10
75. Jan Čermák Billiard club Kladno 9 : 15 0,60 (1,00) 10
76. Luboš Louda Billiard Club Příchovice, z.s. 8 : 14 0,57 (1,00) 10
77. Martin Brnický O.S.Billiard club Royal Jihlava 8 : 15 0,53 (1,00) 10
78. Matěj Stejskal SK Billard Centrum Praha, z.s. 7 : 14 0,50 (1,00) 10
79. Petr Pávek Billiard club Kladno 7 : 14 0,50 (1,00) 10
80. Valérie Misáková SK Delta Billiard Brno 7 : 15 0,47 (1,00) 10
81. Petr Brancuský MPC Pardubice z.s. 6 : 13 0,46 (1,00) 10
82. Petr Vondráček MPC Pardubice z.s. 5 : 12 0,42 (1,00) 10
83. Filip Lebduška 3 : 12 0,25 (1,00) 10
84. Václav Vejvoda MPC Pardubice z.s. 1 : 12 0,08 (1,00) 10
85. Martin Sysel Řipská Billiard club 1 : 12 0,08 (1,00) 10
86. Anna Šindelářová 0 : 12 0,00 (1,00) 10
87. Tom Jebas Billiard Club Příchovice, z.s. 0 : 12 0,00 (1,00) 10
88. Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 9 : 13 0,69 (1,00) 10
89. Michal Měcháček 10 : 15 0,67 (1,00) 10
90. Tereza Bartoňková SK Delta Billiard Brno 7 : 14 0,50 (1,00) 10
91. Mykola Mokrousov senior SK Billard Centrum Praha, z.s. 7 : 16 0,44 (1,00) 10
92. Robert Božovský Billiard club Kladno 6 : 16 0,38 (1,00) 10
93. Ondřej Roleček SK Billard Centrum Praha, z.s. 6 : 16 0,38 (1,00) 10
94. David Köberle MPC Pardubice z.s. 6 : 16 0,38 (1,00) 10
95. Jaroslav Hořeňovský MPC Pardubice z.s. 5 : 16 0,31 (1,00) 10
96. Radek Musil MPC Pardubice z.s. 4 : 16 0,25 (1,00) 10
97. Roman Jadrný MPC Pardubice z.s. 4 : 16 0,25 (1,00) 3
98. Natálie Horová Řipská Billiard club 3 : 16 0,19 (1,00) 3
99. Michal Vlček BC Metropol České Budějovice 2 : 16 0,13 (1,00) 3
100. Zuzana Schmiedová SK Billard Centrum Praha, z.s. 1 : 16 0,06 (1,00) 3
101. Petr Holoubek SK Billard Centrum Praha, z.s. 1 : 16 0,06 (1,00) 3
102. Lucie Keslová Billiard Club Příchovice, z.s. 0 : 16 0,00 (1,00) 3
103. Michaela Písková Billiard Club Příchovice, z.s. 0 : 16 0,00 (1,00) 3
104. Tomáš Onderek Billiard Club Havířov, z.s. 0 : 0 0,00 (1,00) scr.
105. Vojtěch Daněk SK Billard Centrum Praha, z.s. - 0,00 (3,00) disq.