Statistiky turnaje Memoriál Jiřího Štycha - Česká poolová tour 15.-16.3.2014, Příchovice

Pořadí Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
1. Michal Gavenčiak 8 8 9:21:09 1:10:08 52 : 22 2,36
2. Jan Meisner SK Billard Centrum Praha, z.s. 9 8 5:51:01 43:52 53 : 23 2,30
3. Jan Bröschel Řipská Billiard club 8 6 9:55:21 1:14:25 42 : 33 1,27
4. Dávid Erös SK Billard Centrum Praha, z.s. 8 7 5:55:34 50:47 41 : 28 1,46
5. Tadeáš Skopal Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 7 5 5:34:10 47:44 35 : 20 1,75
6. Petr Urban 7 6 5:36:28 56:04 35 : 20 1,75
7. Jiří Hofman Billiard Club Balabuška, z.s. 6 4 4:09:01 49:48 28 : 20 1,40
8. Petr Smutný O.S.Billiard club Royal Jihlava 6 3 4:52:09 48:41 20 : 27 0,74
9. Jan Janata 5 3 4:07:48 1:01:57 25 : 17 1,47
10. Marek Hajdovský 5 3 5:00:34 1:00:06 23 : 16 1,44
11. Pavel Balaštík Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 5 4 4:21:24 1:05:21 27 : 17 1,59
12. Jakub Stuna 6 4 7:31:54 1:15:19 29 : 26 1,12
13. Petr Jelínek SK Delta Billiard Brno 5 4 4:08:29 49:41 24 : 15 1,60
14. Radko Majerčík SK Delta Billiard Brno 6 3 5:04:12 50:42 22 : 25 0,88
15. Adam Houdek Řipská Billiard club 6 5 5:26:04 54:20 27 : 19 1,42
16. Pavel Zeman Řipská Billiard club 5 3 4:16:15 51:15 19 : 18 1,06
17. Jan Suchánek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 5 3 4:14:38 50:55 19 : 16 1,19
18. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 3 4:22:59 52:35 20 : 17 1,18
19. Milan Šperl 4 2 2:22:31 35:37 14 : 12 1,17
20. Dušan Nohynek BC Mnichovo Hradiště 5 3 3:26:00 41:12 19 : 14 1,36
21. Jiří Vacek Billiard Club Balabuška, z.s. 5 2 4:05:52 49:10 17 : 20 0,85
22. Slavomír Dorobant BC Mnichovo Hradiště 5 4 3:51:05 46:13 20 : 13 1,54
23. Jan Strádal 5 3 3:49:31 45:54 18 : 16 1,13
24. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 3 2:34:23 38:35 16 : 12 1,33
25. Jan Diviš MPC Pardubice z.s. 5 2 4:03:07 48:37 16 : 19 0,84
26. Erik Kůs 5 4 4:30:14 54:02 19 : 14 1,36
27. Márijo Marič Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 5 2 3:37:38 43:31 14 : 20 0,70
28. Ondřej Pospíšil SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 3 3:06:56 37:23 16 : 17 0,94
29. Lukáš Bernášek Billiard Club Balabuška, z.s. 5 4 2:50:24 34:04 18 : 14 1,29
30. Miroslav Dorobant Billiard Club Kralupy 5 4 2:40:19 40:04 17 : 14 1,21
31. Jiří Pavlů 3 2 1:37:36 32:32 8 : 8 1,00
32. Vojtěch Daněk SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 3 1:26:57 28:59 12 : 2 6,00
33. Patrik Novák Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 4 3 3:04:14 46:03 14 : 10 1,40
34. Lukáš Čad 4 2 2:19:28 34:52 12 : 9 1,33
35. Zaid Al Tamimi Řipská Billiard club 4 2 2:23:32 35:53 12 : 9 1,33
36. Tomáš Čermín 4 2 3:05:38 46:24 14 : 11 1,27
37. Leoš Toms Billiard Club Kralupy 4 2 2:16:01 34:00 11 : 9 1,22
38. Michal Horák 4 2 2:12:46 33:11 11 : 9 1,22
39. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 4 2 2:34:54 38:43 12 : 11 1,09
40. Jaroslav Javůrek MPC Pardubice z.s. 4 2 2:31:50 37:57 11 : 11 1,00
41. Anna Šindelářová 4 2 3:52:39 58:09 12 : 12 1,00
42. Tomáš Praus MPC Pardubice z.s. 4 2 2:41:42 40:25 12 : 13 0,92
43. Libor Mičkal Billiard Club Příchovice, z.s. 4 2 2:11:38 43:52 10 : 11 0,91
44. Pavel Šindelář MPC Pardubice z.s. 3 1 2:20:58 46:59 9 : 11 0,82
45. Martin Švestka MPC Pardubice z.s. 3 1 2:07:03 42:21 7 : 9 0,78
46. Petr Augusta Billiard Club Balabuška, z.s. 3 1 1:30:33 30:11 6 : 8 0,75
47. Luboš Louda Billiard Club Příchovice, z.s. 3 1 1:15:37 25:12 5 : 8 0,63
48. Tom Jebas Billiard Club Příchovice, z.s. 3 1 1:29:12 44:36 5 : 11 0,45
49. Milan Petrášek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 4 1 3:36:37 54:09 12 : 14 0,86
50. Lukáš Bergmann 4 2 2:13:22 33:20 10 : 12 0,83
51. Michal Měcháček 4 1 2:32:45 38:11 10 : 12 0,83
52. Petr Brancuský MPC Pardubice z.s. 4 1 2:53:28 43:22 11 : 14 0,79
53. Robin Vladyka Řipská Billiard club 4 1 3:04:17 46:04 10 : 15 0,67
54. Mykola Mokrousov senior SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 1 1:55:02 38:20 8 : 15 0,53
55. Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 4 1 2:46:00 41:30 8 : 15 0,53
56. Josef Velíšek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 3 0 1:53:41 56:50 6 : 12 0,50
57. Michal Vlček BC Metropol České Budějovice 4 1 2:17:19 34:19 6 : 12 0,50
58. Eliška Šmídová MPC Pardubice z.s. 4 1 2:17:35 45:51 7 : 15 0,47
59. Jiří Hrdina Billiard Club Příchovice, z.s. 4 1 2:45:04 41:16 7 : 15 0,47
60. Jaroslav Hořeňovský MPC Pardubice z.s. 4 1 1:35:06 31:42 6 : 13 0,46
61. Václav Vejvoda MPC Pardubice z.s. 3 0 1:53:38 37:52 3 : 12 0,25
62. Marek Vyčítal Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 3 0 1:32:17 30:45 3 : 12 0,25
63. Lucie Keslová Billiard Club Příchovice, z.s. 3 0 1:27:42 29:14 1 : 12 0,08
64. Michaela Písková Billiard Club Příchovice, z.s. 3 0 1:13:06 24:22 0 : 12 0,00
65. David Žalman MPC Pardubice z.s. 4 1 2:22:23 35:35 11 : 13 0,85
66. Jan Šafařík Billiard Club Příchovice, z.s. 4 1 2:40:10 40:02 9 : 12 0,75
67. Ladislav Hajšman Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 4 1 2:36:36 39:09 11 : 15 0,73
68. Pavel Hajn 4 1 2:32:33 38:08 8 : 14 0,57
69. Zuzana Schmiedová SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 1 3:24:08 51:02 7 : 13 0,54
70. Svetlana Bernášková Billiard Club Balabuška, z.s. 4 0 2:34:08 38:32 7 : 16 0,44
71. Radek Musil MPC Pardubice z.s. 4 0 2:27:06 36:46 6 : 16 0,38
72. Bert Ramp Řipská Billiard club 4 0 2:56:08 44:02 5 : 16 0,31
73. Martina Valentová SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 1 2:46:12 41:33 4 : 14 0,29
74. Miroslava Blechová Billiard Club Příchovice, z.s. 4 0 1:58:07 39:22 3 : 16 0,19
75. Květa Kaslová Billiard Club Příchovice, z.s. 4 0 1:57:44 29:26 2 : 16 0,13