Výsledková listina turnaje Memoriál Milana Švani - Česká poolová tour 17.-18.5.2014, Billiard club Řipská

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Michal Gavenčiak 720 : 198 3,64 (3,52) 100
2. Marek Hajdovský 648 : 327 1,98 (1,42) 80
3. David Žalman MPC Pardubice z.s. 616 : 277 2,22 (2,12) 63
4. Dávid Erös SK Billard Centrum Praha, z.s. 493 : 401 1,23 (1,10) 63
5. Pavel Zeman Řipská Billiard club 482 : 248 1,94 (1,38) 48
6. Pavel Balaštík Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 457 : 317 1,44 (1,10) 48
7. Petr Urban 470 : 282 1,67 (1,05) 48
8. Slavomír Dorobant BC Mnichovo Hradiště 356 : 267 1,33 (0,91) 48
9. Lukáš Bernášek Billiard Club Balabuška, z.s. 367 : 235 1,56 (1,28) 35
10. Petr Janoušek 335 : 285 1,18 (0,99) 35
11. Dušan Nohynek BC Mnichovo Hradiště 311 : 303 1,03 (0,96) 35
12. Miroslav Dorobant Billiard Club Kralupy 347 : 323 1,07 (0,95) 35
13. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 336 : 298 1,13 (0,93) 35
14. Jan Janata 303 : 285 1,06 (0,73) 35
15. Miroslav Kraušner BC Mnichovo Hradiště 277 : 304 0,91 (0,70) 35
16. Adam Houdek Řipská Billiard club 323 : 256 1,26 (0,64) 35
17. Pavel Halamka Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 262 : 228 1,15 (0,98) 25
18. Tadeáš Skopal Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 280 : 181 1,55 (0,86) 25
19. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 251 : 355 0,71 (0,76) 25
20. Jiří Hofman Billiard Club Balabuška, z.s. 268 : 248 1,08 (0,76) 25
21. Zaid Al Tamimi Řipská Billiard club 259 : 280 0,93 (0,70) 25
22. Petr Jelínek SK Delta Billiard Brno 185 : 252 0,73 (0,68) 25
23. Miroslav Vintr Billiard Club Kralupy 237 : 274 0,86 (0,67) 25
24. Jan Strádal 246 : 276 0,89 (0,64) 25
25. Jan Bröschel Řipská Billiard club 232 : 213 1,09 (0,55) 25
26. Jiří Vacek Billiard Club Balabuška, z.s. 263 : 211 1,25 (0,51) 25
27. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 188 : 288 0,65 (0,45) 25
28. Radko Majerčík SK Delta Billiard Brno 176 : 250 0,70 (0,29) 25
29. Jaroslav Lener BC PRAHA 2002 174 : 280 0,62 (0,29) 25
30. Pavel Hajn 166 : 253 0,66 (0,25) 25
31. Márijo Marič Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 189 : 280 0,68 (0,18) 25
32. Petr Vondráček MPC Pardubice z.s. 188 : 165 1,14 (1,00) 25
33. Petr Misák SK Delta Billiard Brno 167 : 265 0,63 (0,65) 18
34. Oto Zeman 190 : 192 0,99 (1,00) 18
35. Robin Vladyka Řipská Billiard club 185 : 194 0,95 (1,00) 18
36. Ondřej Pospíšil SK Billard Centrum Praha, z.s. 127 : 143 0,89 (1,00) 18
37. Filip Král Billiard Club Kralupy 168 : 196 0,86 (1,00) 18
38. Pavel Šindelář MPC Pardubice z.s. 135 : 170 0,79 (1,00) 18
39. Libor Mičkal Billiard Club Příchovice, z.s. 132 : 170 0,78 (1,00) 18
40. Jan Diviš MPC Pardubice z.s. 142 : 207 0,69 (1,00) 18
41. Leoš Toms Billiard Club Kralupy 139 : 219 0,63 (1,00) 18
42. Václav Kasl Billiard Club Příchovice, z.s. 102 : 175 0,58 (1,00) 18
43. Tomáš Praus MPC Pardubice z.s. 121 : 208 0,58 (1,00) 18
44. Bert Ramp Řipská Billiard club 88 : 197 0,45 (1,00) 18
45. Patrik Novák Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 154 : 207 0,74 (1,00) 18
46. Josef Velíšek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 149 : 220 0,68 (1,00) 18
47. Michal Měcháček 126 : 194 0,65 (1,00) 18
48. Jaroslav Šícha Billiard Club Balabuška, z.s. 135 : 220 0,61 (1,00) 18
49. Luboš Louda Billiard Club Příchovice, z.s. 120 : 220 0,55 (1,00) 13
50. Matěj Stejskal SK Billard Centrum Praha, z.s. 88 : 176 0,50 (1,00) 13
51. Erik Kůs 97 : 216 0,45 (1,00) 13
52. Michael Gulik SK Billard Centrum Praha, z.s. 80 : 182 0,44 (1,00) 13
53. David Köberle MPC Pardubice z.s. 83 : 220 0,38 (1,00) 13
54. Martina Valentová SK Billard Centrum Praha, z.s. 61 : 220 0,28 (1,00) 13
55. Zuzana Schmiedová SK Billard Centrum Praha, z.s. 53 : 196 0,27 (1,00) 13