Statistiky turnaje Šestá Česká poolová tour - 10 ball 4.-5.10.2014, Hradec Králové

Pořadí Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
1. Michal Gavenčiak 9 8 10:45:56 1:11:46 55 : 28 1,96
2. Jan Meisner SK Billard Centrum Praha, z.s. 9 7 6:36:36 49:34 52 : 30 1,73
3. Marek Hajdovský 7 5 7:19:12 1:02:44 37 : 21 1,76
4. David Žalman MPC Pardubice z.s. 8 7 5:29:13 54:52 46 : 27 1,70
5. Ondřej Pospíšil SK Billard Centrum Praha, z.s. 7 4 7:11:55 1:01:42 32 : 29 1,10
6. Adam Houdek Řipská Billiard club 7 5 5:39:17 56:32 33 : 21 1,57
7. Jan Janata 7 5 6:01:09 51:35 30 : 27 1,11
8. Jan Suchánek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 8 6 4:44:53 47:28 35 : 26 1,35
9. Dávid Erös SK Billard Centrum Praha, z.s. 6 5 3:48:42 45:44 27 : 19 1,42
10. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 7 5 6:08:05 52:35 33 : 21 1,57
11. Josef Velíšek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 6 2 4:57:14 59:26 19 : 24 0,79
12. Bert Ramp Řipská Billiard club 6 5 8:26:02 1:24:20 29 : 26 1,12
13. Martin Galuška 6 5 3:38:22 54:35 26 : 23 1,13
14. Petr Urban 6 4 3:18:57 33:09 23 : 18 1,28
15. Jan Bröschel Řipská Billiard club 5 4 4:51:46 58:21 19 : 13 1,46
16. Miroslav Kraušner BC Mnichovo Hradiště 5 4 2:34:04 38:31 18 : 12 1,50
17. Michal Měcháček Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 5 2 3:58:55 1:19:38 18 : 20 0,90
18. Martin Švestka MPC Pardubice z.s. 5 2 3:51:57 46:23 17 : 19 0,89
19. Václav Kasl Billiard Club Příchovice, z.s. 5 2 4:10:59 50:11 19 : 20 0,95
20. Dušan Nohynek BC Mnichovo Hradiště 6 3 3:53:25 46:41 21 : 22 0,95
21. Petr Jelínek SK Delta Billiard Brno 5 2 2:52:27 43:06 15 : 18 0,83
22. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 2 2:54:23 43:35 14 : 20 0,70
23. Jindřich Bohůnek 6 4 3:58:00 39:40 23 : 15 1,53
24. Petr Vondráček MPC Pardubice z.s. 6 3 3:20:22 40:04 16 : 23 0,70
25. Patrik Novák Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 5 2 4:33:52 54:46 16 : 17 0,94
26. Robin Vladyka Řipská Billiard club 5 3 3:27:43 51:55 14 : 18 0,78
27. Jan Strádal 5 3 3:03:09 45:47 15 : 15 1,00
28. Robert Božovský Billiard club Kladno 5 2 3:19:41 39:56 11 : 20 0,55
29. Pavel Zeman Řipská Billiard club 4 2 2:12:26 44:08 13 : 11 1,18
30. Erik Kůs 4 2 3:38:15 54:33 14 : 11 1,27
31. Pavel Šindelář MPC Pardubice z.s. 4 2 2:42:30 40:37 13 : 11 1,18
32. Pavel Hajn 5 2 3:01:11 45:17 16 : 14 1,14
33. Pavel Balaštík Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 4 2 2:52:52 43:13 10 : 13 0,77
34. Jaroslav Javůrek MPC Pardubice z.s. 4 1 58:50 29:25 10 : 13 0,77
35. Leoš Toms Billiard Club Kralupy 5 2 2:26:18 36:34 12 : 16 0,75
36. Zaid Al Tamimi Řipská Billiard club 4 1 2:13:08 44:22 11 : 15 0,73
37. Jaroslav Hamáček 4 1 2:40:21 40:05 9 : 15 0,60
38. Ladislav Hajšman Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 4 1 2:47:15 41:48 9 : 15 0,60
39. Petr Brancuský MPC Pardubice z.s. 4 1 2:11:44 32:56 7 : 12 0,58
40. Luboš Louda Billiard Club Příchovice, z.s. 4 1 49:25 49:25 7 : 14 0,50
41. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 4 1 2:36:06 52:02 12 : 15 0,80
42. Petr Smutný O.S.Billiard club Royal Jihlava 4 1 2:34:03 38:30 10 : 15 0,67
43. Petr Studený Billiard club Kladno 4 1 1:49:24 36:28 8 : 12 0,67
44. Matěj Říha Billiard club Kladno 5 2 2:57:49 44:27 12 : 18 0,67
45. Tomáš Praus MPC Pardubice z.s. 4 0 2:50:46 42:41 10 : 16 0,63
46. Petr Dobrovolný 5 1 3:44:36 44:55 10 : 18 0,56
47. Miroslav Vintr Billiard Club Kralupy 4 1 1:03:01 31:30 5 : 13 0,38
48. Mykola Mokrousov senior SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 0 2:16:06 34:01 7 : 16 0,44
49. Anna Šindelářová 4 0 2:37:01 39:15 6 : 16 0,38
50. Martina Valentová SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 0 2:32:43 38:10 5 : 16 0,31
51. Lucie Hornová MPC Pardubice z.s. 5 0 2:47:21 41:50 9 : 20 0,45
52. Jan Zbořil MPC Pardubice z.s. 5 1 3:36:53 43:22 8 : 19 0,42