Výsledková listina turnaje Šestá Česká poolová tour - 10 ball 4.-5.10.2014, Hradec Králové

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Michal Gavenčiak 55 : 28 1,96 (2,11) 100
2. Jan Meisner SK Billard Centrum Praha, z.s. 52 : 30 1,73 (1,81) 80
3. Marek Hajdovský 37 : 21 1,76 (1,77) 63
4. David Žalman MPC Pardubice z.s. 46 : 27 1,70 (1,50) 63
5. Ondřej Pospíšil SK Billard Centrum Praha, z.s. 32 : 29 1,10 (1,27) 48
6. Adam Houdek Řipská Billiard club 33 : 21 1,57 (1,13) 48
7. Jan Janata 30 : 27 1,11 (1,06) 48
8. Jan Suchánek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 35 : 26 1,35 (1,06) 48
9. Dávid Erös SK Billard Centrum Praha, z.s. 27 : 19 1,42 (1,38) 35
10. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 33 : 21 1,57 (1,07) 35
11. Josef Velíšek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 19 : 24 0,79 (0,92) 35
12. Bert Ramp Řipská Billiard club 29 : 26 1,12 (0,87) 35
13. Martin Galuška 26 : 23 1,13 (0,67) 35
14. Petr Urban 23 : 18 1,28 (0,63) 35
15. Jan Bröschel Řipská Billiard club 19 : 13 1,46 (0,38) 35
16. Miroslav Kraušner BC Mnichovo Hradiště 18 : 12 1,50 (0,25) 35
17. Michal Měcháček Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 18 : 20 0,90 (0,88) 25
18. Martin Švestka MPC Pardubice z.s. 17 : 19 0,89 (0,88) 25
19. Václav Kasl Billiard Club Příchovice, z.s. 19 : 20 0,95 (0,75) 25
20. Dušan Nohynek BC Mnichovo Hradiště 21 : 22 0,95 (0,75) 25
21. Petr Jelínek SK Delta Billiard Brno 15 : 18 0,83 (0,63) 25
22. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 14 : 20 0,70 (0,50) 25
23. Jindřich Bohůnek 23 : 15 1,53 (0,50) 25
24. Petr Vondráček MPC Pardubice z.s. 16 : 23 0,70 (0,38) 25
25. Patrik Novák Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 16 : 17 0,94 (0,25) 25
26. Robin Vladyka Řipská Billiard club 14 : 18 0,78 (0,25) 25
27. Jan Strádal 15 : 15 1,00 (0,25) 25
28. Robert Božovský Billiard club Kladno 11 : 20 0,55 (0,00) 25
29. Pavel Zeman Řipská Billiard club 13 : 11 1,18 (1,00) 25
30. Erik Kůs 14 : 11 1,27 (1,00) 25
31. Pavel Šindelář MPC Pardubice z.s. 13 : 11 1,18 (1,00) 25
32. Pavel Hajn 16 : 14 1,14 (1,00) 25
33. Pavel Balaštík Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 10 : 13 0,77 (1,00) 18
34. Jaroslav Javůrek MPC Pardubice z.s. 10 : 13 0,77 (1,00) 18
35. Leoš Toms Billiard Club Kralupy 12 : 16 0,75 (1,00) 18
36. Zaid Al Tamimi Řipská Billiard club 11 : 15 0,73 (1,00) 18
37. Jaroslav Hamáček 9 : 15 0,60 (1,00) 18
38. Ladislav Hajšman Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 9 : 15 0,60 (1,00) 18
39. Petr Brancuský MPC Pardubice z.s. 7 : 12 0,58 (1,00) 18
40. Luboš Louda Billiard Club Příchovice, z.s. 7 : 14 0,50 (1,00) 18
41. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 12 : 15 0,80 (1,00) 18
42. Petr Smutný O.S.Billiard club Royal Jihlava 10 : 15 0,67 (1,00) 18
43. Petr Studený Billiard club Kladno 8 : 12 0,67 (1,00) 18
44. Matěj Říha Billiard club Kladno 12 : 18 0,67 (1,00) 18
45. Tomáš Praus MPC Pardubice z.s. 10 : 16 0,63 (1,00) 18
46. Petr Dobrovolný 10 : 18 0,56 (1,00) 18
47. Miroslav Vintr Billiard Club Kralupy 5 : 13 0,38 (1,00) 18
48. Mykola Mokrousov senior SK Billard Centrum Praha, z.s. 7 : 16 0,44 (1,00) 18
49. Anna Šindelářová 6 : 16 0,38 (1,00) 13
50. Martina Valentová SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 : 16 0,31 (1,00) 13
51. Lucie Hornová MPC Pardubice z.s. 9 : 20 0,45 (1,00) 13
52. Jan Zbořil MPC Pardubice z.s. 8 : 19 0,42 (1,00) 13