Statistiky hráčů série Gorina Pool Fridays v SK BC Praha

Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
Svoboda Tomáš Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 25 10 11:18:00 37:40 42 : 55 0,79
Sihelský Ondřej BC Golden Horn Praha 4 3 1:37:28 32:29 9 : 7 1,29
Erös Dávid Řipská Billiard club 37 26 23:14:29 42:15 109 : 64 1,87
Nechvíle Josef SK Billard Centrum Praha, z.s. 27 21 13:40:56 39:05 84 : 33 2,49
Washburn Calvin Řipská Billiard club 32 18 6:56:03 26:00 71 : 60 1,27
Mirošničenko Jurij BC NETO České Budějovice 27 9 11:57:25 35:52 35 : 67 0,47
Šafránek Vojtěch SK Billard Centrum Praha, z.s. 10 0 5:23:00 35:53 11 : 29 0,45
Měcháček Michal Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 15 8 6:23:54 34:54 28 : 20 1,72
Gulik Michael SK Billard Centrum Praha, z.s. 28 9 16:17:51 39:06 48 : 71 0,71
Kohout Daniel SK Billard Centrum Praha, z.s. 7 5 1:34:33 23:38 14 : 7 5,33
Kaslová Hana SK Billard Centrum Praha, z.s. 17 7 6:54:31 31:53 33 : 38 0,83
Bröschel Jan Řipská Billiard club 22 19 10:29:54 34:59 65 : 28 2,26
Šimek Stanislav SK Billard Centrum Praha, z.s. 20 9 10:04:33 33:35 43 : 46 0,96
Jech Tomáš SK Billard Centrum Praha 4 1 1:54:30 38:10 4 : 8 0,33
Surový Jan SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 0 1:45:08 35:02 0 : 11 0,00
Ramp Bert Řipská Billiard club 23 15 14:11:10 40:31 56 : 43 1,32
Al Tamimi Zaid SK Billard Centrum Praha, z.s. 7 3 4:16:49 36:41 14 : 16 0,89
Běloch Petr volný hráč 20 8 9:58:30 35:12 29 : 40 0,89
Host Michal SK Billard Centrum Praha, z.s. 13 4 7:38:36 35:16 21 : 30 0,76
Strádal Jan SK Billard Centrum Praha, z.s. 6 5 3:25:48 34:18 17 : 8 2,13
Valentová Martina SK Billard Centrum Praha, z.s. 31 6 18:48:59 43:25 33 : 80 0,41
Prochorov Pavel volný hráč 11 2 4:46:43 35:50 14 : 30 0,45
Kouba Jaroslav volný hráč 26 7 15:28:56 44:14 37 : 64 0,61
Pokrývka Daniel SK Billard Centrum Praha, z.s. 38 21 20:54:54 38:01 93 : 84 1,16
Dorobant Miroslav Billiard Club Kralupy 44 33 16:57:43 36:20 119 : 69 1,82
Žaba Adam volný hráč 17 10 4:44:18 28:25 30 : 33 1,23
Urban Daniel volný hráč 5 1 36:57 36:57 4 : 11 0,61
Williams Heath 7 5 2:21:04 35:16 20 : 16 1,25
Meisner Jan Řipská Billiard club 30 25 12:51:55 40:37 96 : 42 2,33
Suchý Tomáš SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 1 1:30:11 45:05 3 : 8 0,38
Dostál Petr volný hráč 16 4 6:26:10 35:06 23 : 40 0,53
Kůs Erik 5 4 5:29:33 1:05:54 17 : 12 1,42
Klofanda Vladimír volný hráč 12 6 5:45:20 43:10 25 : 26 0,95
Horák Michal SK Billard Centrum Praha, z.s. 10 7 3:47:18 37:53 29 : 13 2,53
Suchý Jaroslav TJ Start Újezdeček z.s. 2 1 - - 3 : 6 0,50
Duna Zoltán Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 16 6 11:41:36 43:51 36 : 39 0,86
Žaba Filip volný hráč 4 0 1:57:57 39:19 3 : 12 0,17
Volf Martin 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 34 16 18:33:33 37:07 66 : 73 0,93
Hajdovský Marek SK Billard Centrum Praha, z.s. 16 16 4:47:44 31:58 56 : 14 5,13
Lomský Josef Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 6 3 2:49:07 28:11 12 : 11 2,42
Pospíšil Ondřej SK Billard Centrum Praha, z.s. 20 12 8:24:01 36:00 47 : 39 1,26
Deverová Sabina MPC Pardubice z.s. 13 1 5:01:05 37:38 10 : 37 0,33
Matějka Jan 3 0 1:42:09 51:04 1 : 9 0,11
Petráček Karel TJ Slovan Broumov SK Billiard Club 6 3 1:37:56 1:37:56 12 : 10 1,33
Příbanová Simona Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 9 6 5:12:50 39:06 20 : 13 1,86
Schmiedová Zuzana SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 0 1:09:24 34:42 0 : 9 0,00
Polák Karel 3 1 1:43:36 51:48 5 : 6 0,83
Antoš Pavel 5 2 3:03:12 45:48 9 : 11 0,82
Ullmann Tomáš 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 10 3 5:41:58 37:59 16 : 23 0,64
Toms Leoš Billiard Club Kralupy 5 4 2:48:32 42:08 13 : 8 1,63
Vajner David 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 10 7 5:22:54 35:52 25 : 20 1,33
Marič Márijo Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 4 1 1:33:39 31:13 5 : 6 0,92
Schneller Richard 4 0 2:07:46 42:35 0 : 12 0,00
Uppasuk Tiparat 11 3 2:27:23 36:50 9 : 25 0,64
Remeň Miloslav Billiard Club Balabuška, z.s. 12 6 2:46:11 27:41 22 : 22 2,72
Čermín Tomáš SK Billard Centrum Praha, z.s. 10 7 4:26:26 38:03 28 : 22 1,43
Vacek Jiří Billiard Club Balabuška, z.s. 4 2 2:13:49 33:27 10 : 10 1,00
Klofanda Jaroslav TJ Náchod 2 1 40:48 40:48 3 : 5 0,60
Prchal Jindřich SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 2 2:50:52 34:10 13 : 15 0,87
Král Filip Billiard Club Kralupy 3 1 1:03:28 31:44 3 : 8 0,38
Tichý Jaroslav DUNS Benátky n.J., z.s. 5 4 2:11:41 32:55 15 : 9 1,67
Matějka Jan 4 0 1:48:26 36:08 2 : 12 0,22
Chábek Lukáš 1. BC Děčín 7 0 3:43:20 37:13 3 : 21 0,11
Axamit Adam 8 2 2:09:26 25:53 5 : 18 0,26
Sharipov Ildar 9 6 3:29:18 29:54 21 : 13 1,86
Urban Petr DUNS Benátky n.J., z.s. 7 7 2:32:50 30:34 23 : 7 3,29
Dupraz Serge Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 4 2 2:01:54 30:28 9 : 7 1,29
Hrdlička Filip 4 0 2:05:21 41:47 3 : 12 0,39
Míková Veronika 4 1 2:00:00 1:00:00 0 : 9 0,00
Suchý Michal 5 2 2:47:07 41:46 8 : 10 0,95