Statistiky turnaje 8 ball jednotlivci MR 13.9.2015, Hradec Králové

Pořadí Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
1. Marek Hajdovský SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 5 6:01:11 1:30:17 40 : 12 3,33
2. Petr Urban DUNS Benátky n.J., z.s. 5 4 5:12:13 1:18:03 31 : 21 1,48
3. Jan Šafařík Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 5 4 4:22:37 1:27:32 34 : 19 1,79
4. Pavel Balaštík Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 6 4 6:44:43 1:20:56 37 : 26 1,42
5. Petr Kavan Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 4 3 5:22:09 1:20:32 26 : 17 1,53
6. Jan Meisner Řipská Billiard club 5 3 3:42:52 55:43 29 : 22 1,32
7. Dávid Erös Řipská Billiard club 5 3 4:03:04 1:00:46 25 : 22 1,14
8. Petr Jelínek SK Delta Billiard Brno 4 3 7:27:32 1:51:53 26 : 25 1,04
9. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 2 3:37:05 1:12:21 17 : 11 1,55
10. Pavel Tužil 4 2 5:23:15 1:20:48 23 : 19 1,21
11. Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 4 2 6:51:46 1:42:56 22 : 19 1,16
12. Jan Suchánek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 3 2 2:42:02 54:00 18 : 16 1,13
13. Calvin Washburn Řipská Billiard club 3 2 3:12:30 1:04:10 20 : 18 1,11
14. Jan Písař Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 4 2 6:24:56 1:36:14 23 : 26 0,88
15. Pavel Halamka Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 4 2 4:31:55 1:07:58 19 : 23 0,83
16. Zoltán Duna Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 3 1 3:10:11 1:35:05 13 : 16 0,81
17. David Žalman BC Hradec Králové, z.s. 3 1 2:51:52 57:17 17 : 15 1,13
18. Roman Mirakhmedov SK Delta Billiard Brno 3 1 5:32:13 1:50:44 16 : 19 0,84
19. Aleš Janošťák Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 3 1 4:00:21 1:20:07 12 : 15 0,80
20. Michal Měcháček Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 3 1 4:38:27 1:32:49 12 : 19 0,63
21. Jakub Vondrák MPC Pardubice z.s. 3 1 3:38:57 1:12:59 10 : 17 0,59
22. Michael Gulik SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 1 2:10:54 1:05:27 11 : 19 0,58
23. Filip Lebduška 3 1 2:47:56 55:58 10 : 18 0,56
24. Erik Kůs O.S.Billiard club Royal Jihlava 2 0 2:34:57 1:17:28 6 : 14 0,43
25. Robin Vladyka Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 2 0 2:00:27 2:00:27 8 : 14 0,57
26. Pavel Šindelář BC Hradec Králové, z.s. 2 0 3:42:12 1:51:06 6 : 14 0,43
27. Josef Cvejn Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 2 0 3:03:05 1:31:32 6 : 14 0,43
28. Petr Smutný O.S.Billiard club Royal Jihlava 2 0 1:54:09 57:04 5 : 14 0,36
29. Martin Švestka MPC Pardubice z.s. 2 0 2:31:43 1:15:51 5 : 14 0,36
30. Jaromír Linha Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 2 0 2:10:58 1:05:29 5 : 14 0,36