Statistiky turnaje MR jednotlivců 9 ball 20.9.2015, Balabuška Praha

Pořadí Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
1. Jan Meisner Řipská Billiard club 7 6 7:12:15 1:01:45 58 : 36 1,61
2. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 6 5 9:40:28 1:36:44 52 : 39 1,33
3. Pavel Balaštík Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 5 4 6:01:49 1:12:21 42 : 26 1,62
4. Petr Urban DUNS Benátky n.J., z.s. 5 4 6:12:00 1:14:24 43 : 28 1,54
5. Jakub Stuna Billiard Club Příchovice, z.s. 4 3 6:12:54 1:33:13 35 : 18 1,94
6. Jiří Hofman Billiard Club Balabuška, z.s. 4 3 3:28:18 52:04 30 : 19 1,58
7. David Žalman BC Hradec Králové, z.s. 4 3 3:59:02 59:45 31 : 21 1,48
8. Jan Suchánek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 5 3 6:15:35 1:15:07 41 : 29 1,41
9. Marek Hajdovský SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 2 4:40:43 1:33:34 26 : 18 1,44
10. Pavel Tužil 4 2 5:48:39 1:27:09 27 : 24 1,13
11. Robin Vladyka Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 3 2 4:18:39 1:26:13 19 : 19 1,00
12. Erik Kůs O.S.Billiard club Royal Jihlava 4 2 5:27:26 1:21:51 26 : 27 0,96
13. Pavel Halamka Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 4 2 5:28:15 1:22:03 22 : 26 0,85
14. Jiří Vacek Billiard Club Balabuška, z.s. 4 2 5:44:07 1:26:01 24 : 29 0,83
15. Josef Velíšek Sportovní billiard Plzeň, z.s. 4 2 5:36:28 1:24:07 22 : 27 0,81
16. Petr Vondráček MPC Pardubice z.s. 4 2 3:49:45 57:26 22 : 32 0,69
17. Lukáš Bernášek Billiard Club Balabuška, z.s. 3 1 2:22:07 47:22 18 : 17 1,06
18. Márijo Marič Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 3 1 3:14:20 1:04:46 19 : 19 1,00
19. Dávid Erös Řipská Billiard club 3 1 3:49:02 1:16:20 18 : 20 0,90
20. Zoltán Duna Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 3 1 4:36:10 1:32:03 17 : 21 0,81
21. Petr Jelínek SK Delta Billiard Brno 3 1 3:01:00 1:00:20 17 : 22 0,77
22. Petr Pazderka BC Metropol České Budějovice 3 1 3:34:24 1:11:28 16 : 23 0,70
23. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 1 2:31:27 50:29 14 : 21 0,67
24. Bert Ramp Řipská Billiard club 3 1 3:43:31 1:14:30 13 : 22 0,59
25. Michael Gulik SK Billard Centrum Praha, z.s. 2 0 2:45:31 1:22:45 11 : 16 0,69
26. Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 2 0 3:26:55 1:43:27 10 : 16 0,63
27. Richard Lottring Billiard Club Balabuška, z.s. 2 0 2:40:58 1:20:29 9 : 16 0,56
28. Martin Galuška SK Delta Billiard Brno 2 0 2:43:40 1:21:50 8 : 16 0,50
29. Petr Smutný O.S.Billiard club Royal Jihlava 2 0 1:24:38 42:19 7 : 16 0,44
30. Calvin Washburn Řipská Billiard club 2 0 1:59:51 59:55 7 : 16 0,44
31. Miroslav Dorobant Billiard Club Kralupy 2 0 1:25:34 42:47 6 : 16 0,38
32. Ondřej Pospíšil SK Billard Centrum Praha, z.s. 2 0 1:18:05 39:02 1 : 16 0,06