Statistiky turnaje Kvalifikace jednotlivců MR 10 ball 24.10.2015, Utopia Brno

Pořadí Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
1. Jan Meisner Řipská Billiard club 3 3 1:05:27 32:43 18 : 4 4,50
2. Michal Mihok SK Delta Billiard Brno 4 4 3:39:40 54:55 24 : 9 2,67
3. David Žalman BC Hradec Králové, z.s. 3 3 2:38:43 52:54 18 : 7 2,57
4. Martin Galuška SK Delta Billiard Brno 3 3 2:42:00 54:00 18 : 8 2,25
5. Jakub Rendla SK Delta Billiard Brno 3 3 4:10:53 1:23:37 18 : 9 2,00
6. Pavel Balaštík Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 3 2 2:26:52 48:57 17 : 10 1,70
7. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 2 2:25:33 48:31 17 : 10 1,70
8. Edvin Bušatlić SK Delta Billiard Brno 3 3 3:31:56 1:10:38 18 : 13 1,38
9. Calvin Washburn Řipská Billiard club 4 3 2:04:52 41:37 21 : 9 2,33
10. Pavel Halamka Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 3 2 2:46:04 55:21 15 : 7 2,14
11. Dávid Erös Řipská Billiard club 3 2 2:59:37 59:52 17 : 11 1,55
12. Petr Misák SK Delta Billiard Brno 3 2 2:48:11 56:03 14 : 10 1,40
13. Roman Mirakhmedov SK Delta Billiard Brno 3 2 3:44:03 1:14:41 16 : 12 1,33
14. Pavel Šumbera SK Delta Billiard Brno 3 2 3:02:04 1:00:41 17 : 14 1,21
15. Markéta Mlejnková SK Delta Billiard Brno 3 2 3:08:38 1:02:52 13 : 12 1,08
16. Vladimíra Venhodová SK Delta Billiard Brno 3 2 3:52:16 1:17:25 15 : 14 1,07
17. Ondřej Kubálek SK Delta Billiard Brno 3 2 2:16:36 45:32 14 : 11 1,27
18. Petr Dobrovolný O.S.Billiard club Royal Jihlava 3 1 3:56:29 1:18:49 13 : 12 1,08
19. David Köberle MPC Pardubice z.s. 3 2 2:59:23 59:47 14 : 14 1,00
20. Kateřina Kotolanová SK Delta Billiard Brno 3 1 3:42:21 1:14:07 15 : 16 0,94
21. Jaroslav Hamáček O.S.Billiard club Royal Jihlava 3 1 2:44:08 1:22:04 11 : 16 0,69
22. Martin Brnický O.S.Billiard club Royal Jihlava 3 1 3:19:46 1:06:35 10 : 15 0,67
23. Milan Lidmera SK Delta Billiard Brno 4 2 3:12:02 48:00 14 : 18 0,78
24. Lukáš Eliáš SK Delta Billiard Brno 3 1 2:53:09 57:43 8 : 16 0,50
25. Oldřich Musil O.S.Billiard club Royal Jihlava 3 0 3:22:57 1:07:39 9 : 18 0,50
26. Jan Čmelík SK Delta Billiard Brno 3 0 3:48:28 1:16:09 9 : 18 0,50
27. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 0 2:50:56 56:58 8 : 18 0,44
28. Martina Valentová SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 0 3:59:03 1:19:41 8 : 18 0,44
29. Milan Vašata SK Delta Billiard Brno 3 0 2:06:40 42:13 8 : 18 0,44
30. Roman Jadrný MPC Pardubice z.s. 3 0 2:36:16 52:05 5 : 18 0,28
31. Michal Mašek SK Delta Billiard Brno 4 1 3:38:04 54:31 11 : 21 0,52
32. Petr Bartůněk SK Delta Billiard Brno 3 0 2:42:07 54:02 4 : 18 0,22
33. Zdeněk Buchlovský O.S.Billiard club Royal Jihlava 4 0 3:12:20 1:04:06 11 : 24 0,46