Výsledková listina turnaje Kvalifikace jednotlivců MR 10 ball 24.10.2015, Utopia Brno

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Jan Meisner Řipská Billiard club 18 : 4 4,50 (1,00) 100
2. Michal Mihok SK Delta Billiard Brno 24 : 9 2,67 (1,00) 80
3. David Žalman BC Hradec Králové, z.s. 18 : 7 2,57 (1,00) 63
4. Martin Galuška SK Delta Billiard Brno 18 : 8 2,25 (1,00) 63
5. Jakub Rendla SK Delta Billiard Brno 18 : 9 2,00 (1,00) 48
6. Pavel Balaštík Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 17 : 10 1,70 (1,00) 48
7. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 17 : 10 1,70 (1,00) 48
8. Edvin Bušatlić SK Delta Billiard Brno 18 : 13 1,38 (1,00) 48
9. Calvin Washburn Řipská Billiard club 21 : 9 2,33 (1,00) 35
10. Pavel Halamka Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 15 : 7 2,14 (1,00) 35
11. Dávid Erös Řipská Billiard club 17 : 11 1,55 (1,00) 35
12. Petr Misák SK Delta Billiard Brno 14 : 10 1,40 (1,00) 35
13. Roman Mirakhmedov SK Delta Billiard Brno 16 : 12 1,33 (1,00) 35
14. Pavel Šumbera SK Delta Billiard Brno 17 : 14 1,21 (1,00) 35
15. Markéta Mlejnková SK Delta Billiard Brno 13 : 12 1,08 (1,00) 35
16. Vladimíra Venhodová SK Delta Billiard Brno 15 : 14 1,07 (1,00) 35
17. Ondřej Kubálek SK Delta Billiard Brno 14 : 11 1,27 (1,00) 25
18. Petr Dobrovolný O.S.Billiard club Royal Jihlava 13 : 12 1,08 (1,00) 25
19. David Köberle MPC Pardubice z.s. 14 : 14 1,00 (1,00) 25
20. Kateřina Kotolanová SK Delta Billiard Brno 15 : 16 0,94 (1,00) 25
21. Jaroslav Hamáček O.S.Billiard club Royal Jihlava 11 : 16 0,69 (1,00) 25
22. Martin Brnický O.S.Billiard club Royal Jihlava 10 : 15 0,67 (1,00) 25
23. Milan Lidmera SK Delta Billiard Brno 14 : 18 0,78 (1,00) 25
24. Lukáš Eliáš SK Delta Billiard Brno 8 : 16 0,50 (1,00) 25
25. Oldřich Musil O.S.Billiard club Royal Jihlava 9 : 18 0,50 (1,00) 25
26. Jan Čmelík SK Delta Billiard Brno 9 : 18 0,50 (1,00) 25
27. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 8 : 18 0,44 (1,00) 25
28. Martina Valentová SK Billard Centrum Praha, z.s. 8 : 18 0,44 (1,00) 25
29. Milan Vašata SK Delta Billiard Brno 8 : 18 0,44 (1,00) 25
30. Roman Jadrný 5 : 18 0,28 (1,00) 25
31. Michal Mašek SK Delta Billiard Brno 11 : 21 0,52 (1,00) 25
32. Petr Bartůněk SK Delta Billiard Brno 4 : 18 0,22 (1,00) 25
33. Zdeněk Buchlovský O.S.Billiard club Royal Jihlava 11 : 24 0,46 (1,00) 18
34. Tomáš Dobrovolný TJ Sokol Otnice 0 : 0 0,00 (1,00) scr.