Statistiky turnaje Kvalifikace jednotlivců MR 9 ball 19.9.2015, Balabuška Praha

Pořadí Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
1. Dávid Erös Řipská Billiard club 4 4 2:54:05 43:31 28 : 4 7,00
2. Jan Meisner Řipská Billiard club 4 4 1:54:22 28:35 28 : 5 5,60
3. Petr Smutný O.S.Billiard club Royal Jihlava 5 5 4:20:01 52:00 35 : 15 2,33
4. Erik Kůs O.S.Billiard club Royal Jihlava 5 4 4:21:35 52:19 33 : 19 1,74
5. Jiří Vacek Billiard Club Balabuška, z.s. 5 4 5:26:07 1:05:13 34 : 20 1,70
6. Josef Nechvíle SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 4 4:20:34 52:06 31 : 15 2,07
7. Márijo Marič Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 4 3 2:33:14 38:18 22 : 14 1,57
8. Jakub Stuna Billiard Club Příchovice, z.s. 5 3 5:09:53 1:01:58 31 : 17 1,82
9. Michael Gulik SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 3 4:38:59 1:09:44 23 : 19 1,21
10. Miroslav Dorobant Billiard Club Kralupy 5 3 3:07:40 37:32 29 : 23 1,26
11. Richard Lottring Billiard Club Balabuška, z.s. 5 3 4:10:33 50:06 26 : 24 1,08
12. Calvin Washburn Řipská Billiard club 4 2 3:04:50 46:12 21 : 21 1,00
13. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 2 2:30:15 37:33 17 : 17 1,00
14. Zoltán Duna Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 5 3 4:53:13 58:38 25 : 20 1,25
15. Ondřej Pospíšil SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 3 3:57:09 47:25 26 : 27 0,96
16. Martin Galuška SK Delta Billiard Brno 5 3 5:07:41 1:01:32 26 : 22 1,18
17. Leoš Toms Billiard Club Kralupy 5 3 4:10:03 50:00 26 : 23 1,13
18. Michal Měcháček Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 4 1 3:49:41 57:25 18 : 25 0,72
19. Roman Mirakhmedov SK Delta Billiard Brno 5 2 5:09:46 1:01:57 21 : 28 0,75
20. Petr Dobrovolný O.S.Billiard club Royal Jihlava 4 1 4:24:20 1:06:05 14 : 26 0,54
21. Martin Brnický O.S.Billiard club Royal Jihlava 5 2 5:09:20 1:01:52 21 : 30 0,70
22. Zdeněk Buchlovský O.S.Billiard club Royal Jihlava 5 2 5:07:03 1:01:24 17 : 30 0,57
23. Pavol Beleš Billiard Club Balabuška, z.s. 4 0 3:02:05 45:31 9 : 28 0,32
24. Luboš Louda Billiard Club Příchovice, z.s. 5 1 3:55:40 47:08 14 : 31 0,45
25. Marek Škoda Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 4 0 4:25:27 1:06:21 7 : 28 0,25
26. Marek Vyčítal Sportovní billiard Plzeň, z.s. 5 0 4:48:21 57:40 23 : 35 0,66
27. Jaroslav Hamáček O.S.Billiard club Royal Jihlava 5 0 4:39:41 55:56 22 : 35 0,63
28. Petr Valič Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 5 0 3:56:54 47:22 9 : 35 0,26