Statistiky hráčů série MR kvalifikace jednotlivců 2015

Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
Duna Zoltán Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 9 7 8:20:06 55:34 45 : 26 2,29
Cvejn Josef Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 4 1 4:07:31 1:01:52 8 : 17 0,47
Mirakhmedov Roman SK Delta Billiard Brno 15 6 16:27:02 1:05:48 150 : 278 0,94
Muška Ivo BC Hradec Králové, z.s. 4 0 3:32:20 53:05 7 : 20 0,35
Vladyka Robin Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 7 3 8:15:14 1:10:44 121 : 212 0,97
Janošťák Aleš Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 4 2 41:09 41:09 16 : 14 1,14
Gulik Michael SK Billard Centrum Praha, z.s. 8 4 8:06:05 1:00:45 35 : 35 0,98
Louda Luboš Billiard Club Příchovice, z.s. 9 1 5:19:31 45:38 18 : 51 0,33
Písař Jan Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 4 4 2:40:11 53:23 20 : 9 2,22
Měcháček Michal Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 11 4 9:19:47 1:02:11 163 : 248 0,99
Halamka Pavel Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 11 7 11:28:07 1:02:33 224 : 187 1,46
Erös Dávid Řipská Billiard club 15 13 12:27:32 53:23 294 : 106 3,25
Kůs Erik O.S.Billiard club Royal Jihlava 13 11 11:29:13 57:26 195 : 221 1,65
Téra Matouš BC Hradec Králové, z.s. 5 0 3:51:04 57:46 9 : 25 0,36
Linha Jaromír Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 5 2 4:39:13 55:50 22 : 18 1,22
Vyčítal Marek Sportovní billiard Plzeň, z.s. 10 1 7:39:51 51:05 34 : 57 0,58
Smutný Petr O.S.Billiard club Royal Jihlava 10 8 6:41:20 44:35 57 : 32 1,81
Meisner Jan Řipská Billiard club 15 15 5:55:07 35:30 296 : 86 4,05
Květoň Václav Billiard Club Příchovice, z.s. 5 0 3:06:15 46:33 9 : 25 0,36
Zbořil Jan MPC Pardubice z.s. 5 1 2:36:07 39:01 6 : 22 0,27
Lebduška Filip 5 3 3:10:11 47:32 19 : 14 1,36
Washburn Calvin Řipská Billiard club 16 9 9:58:08 46:00 181 : 225 1,35
Marič Márijo Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 4 3 2:33:14 38:18 22 : 14 1,57
Pokrývka Daniel SK Billard Centrum Praha, z.s. 7 2 5:21:11 45:53 25 : 35 0,72
Beleš Pavol Billiard Club Balabuška, z.s. 4 0 3:02:05 45:31 9 : 28 0,32
Dobrovolný Petr O.S.Billiard club Royal Jihlava 7 2 8:20:49 1:11:32 27 : 38 0,81
Škoda Marek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 4 0 4:25:27 1:06:21 7 : 28 0,25
Nechvíle Josef SK Billard Centrum Praha, z.s. 8 6 6:46:07 50:45 48 : 25 1,88
Vacek Jiří Billiard Club Balabuška, z.s. 5 4 5:26:07 1:05:13 34 : 20 1,70
Buchlovský Zdeněk O.S.Billiard club Royal Jihlava 9 2 8:19:23 1:02:25 28 : 54 0,51
Lottring Richard Billiard Club Balabuška, z.s. 5 3 4:10:33 50:06 26 : 24 1,08
Stuna Jakub Billiard Club Příchovice, z.s. 8 5 9:54:46 1:14:20 219 : 132 1,73
Galuška Martin SK Delta Billiard Brno 8 6 7:49:41 58:42 44 : 30 1,72
Valič Petr Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 5 0 3:56:54 47:22 9 : 35 0,26
Dorobant Miroslav Billiard Club Kralupy 5 3 3:07:40 37:32 29 : 23 1,26
Pospíšil Ondřej SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 3 3:57:09 47:25 26 : 27 0,96
Toms Leoš Billiard Club Kralupy 5 3 4:10:03 50:00 26 : 23 1,13
Hamáček Jaroslav O.S.Billiard club Royal Jihlava 8 1 7:23:49 1:03:24 33 : 51 0,66
Brnický Martin O.S.Billiard club Royal Jihlava 8 3 8:29:06 1:03:38 31 : 45 0,68
Valentová Martina SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 0 3:59:03 1:19:41 8 : 18 0,44
Mlejnková Markéta SK Delta Billiard Brno 3 2 3:08:38 1:02:52 13 : 12 1,08
Bušatlić Edvin SK Delta Billiard Brno 3 3 3:31:56 1:10:38 18 : 13 1,38
Kotolanová Kateřina SK Delta Billiard Brno 3 1 3:42:21 1:14:07 15 : 16 0,94
Balaštík Pavel Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 6 5 6:47:55 1:07:59 242 : 149 1,66
Kubálek Ondřej SK Delta Billiard Brno 3 2 2:16:36 45:32 14 : 11 1,27
Bartůněk Petr SK Delta Billiard Brno 3 0 2:42:07 54:02 4 : 18 0,22
Misák Petr SK Delta Billiard Brno 3 2 2:48:11 56:03 14 : 10 1,40
Vašata Milan SK Delta Billiard Brno 3 0 2:06:40 42:13 8 : 18 0,44
Köberle David MPC Pardubice z.s. 3 2 2:59:23 59:47 14 : 14 1,00
Šumbera Pavel SK Delta Billiard Brno 3 2 3:02:04 1:00:41 17 : 14 1,21
Venhodová Vladimíra SK Delta Billiard Brno 3 2 3:52:16 1:17:25 15 : 14 1,07
Žalman David BC Hradec Králové, z.s. 6 5 5:43:26 57:14 195 : 117 2,09
Jadrný Roman MPC Pardubice z.s. 3 0 2:36:16 52:05 5 : 18 0,28
Musil Oldřich O.S.Billiard club Royal Jihlava 3 0 3:22:57 1:07:39 9 : 18 0,50
Eliáš Lukáš SK Delta Billiard Brno 3 1 2:53:09 57:43 8 : 16 0,50
Čmelík Jan SK Delta Billiard Brno 3 0 3:48:28 1:16:09 9 : 18 0,50
Rendla Jakub SK Delta Billiard Brno 3 3 4:10:53 1:23:37 18 : 9 2,00
Mihok Michal SK Delta Billiard Brno 4 4 3:39:40 54:55 24 : 9 2,67
Mašek Michal SK Delta Billiard Brno 4 1 3:38:04 54:31 11 : 21 0,52
Lidmera Milan SK Delta Billiard Brno 4 2 3:12:02 48:00 14 : 18 0,78
Praus Tomáš MPC Pardubice z.s. 3 1 4:51:22 1:37:07 141 : 208 0,68
Vančura Tomáš BC Metropol České Budějovice 3 0 5:28:14 1:49:24 173 : 220 0,79
Bröschel Jan Řipská Billiard club 3 3 4:28:06 1:29:22 225 : 102 2,21
Mrňák Jan Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 3 1 2:56:01 58:40 84 : 223 0,38
Tužil Pavel 3 1 3:31:26 1:10:28 165 : 171 0,96