Statistiky turnaje 9 ball MR senioři 19.4.2015, Harlequ'in Praha

Pořadí Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
1. Andrew Rush SK Delta Billiard Brno 8 8 5:45:17 49:19 41 : 17 2,41
2. Oto Zeman 10 6 5:54:43 44:20 43 : 30 1,43
3. Pavel Halamka Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 7 6 6:19:44 54:14 37 : 22 1,68
4. Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 7 4 6:03:44 1:00:37 32 : 30 1,07
5. Robin Vladyka Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 6 4 5:27:51 54:38 30 : 21 1,43
6. Petr Kavan Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 6 5 3:53:15 38:52 27 : 15 1,80
7. Vladimír Urban DUNS Benátky n.J., z.s. 7 4 6:21:40 54:31 32 : 27 1,19
8. Ilona Žalmanová 8 5 6:28:20 55:28 38 : 32 1,19
9. Michal Měcháček Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 5 4 3:38:53 43:46 25 : 12 2,08
10. Jan Janata 6 5 2:55:47 35:09 31 : 10 3,10
11. Mykola Mokrousov senior SK Billard Centrum Praha, z.s. 8 4 5:25:47 40:43 31 : 27 1,15
12. Jaroslav Javůrek MPC Pardubice z.s. 7 5 5:32:51 47:33 32 : 27 1,19
13. Pavel Kadlec Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 8 4 5:56:43 50:57 31 : 33 0,94
14. Jiří Skrbek BC Lysá nad Labem 6 2 5:06:17 51:02 20 : 29 0,69
15. Josef Žemlička Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 5 2 4:24:27 52:53 21 : 20 1,05
16. Luboš Louda Billiard Club Příchovice, z.s. 6 3 3:50:47 38:27 24 : 21 1,14
17. Tomáš Novotný Billiard Club Balabuška, z.s. 5 1 4:32:33 54:30 15 : 26 0,58
18. Pavol Beleš Billiard Club Balabuška, z.s. 7 3 5:03:48 43:24 23 : 35 0,66
19. Rudolf Bílek 5 1 4:50:26 58:05 18 : 26 0,69
20. Jan Dončuk MPC Pardubice z.s. 5 1 3:51:20 46:16 15 : 24 0,63
21. Miroslav Lebduška MPC Pardubice z.s. 6 2 4:25:46 44:17 14 : 24 0,58
22. Ivan Kočí Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 4 2 3:06:13 46:33 17 : 17 1,00
23. Jindřich Hochman BC Lysá nad Labem 3 1 2:52:38 57:32 9 : 14 0,64
24. Petr Zuklín 4 2 1:45:49 35:16 12 : 17 0,71
25. Jiří Frejka Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 3 0 2:41:57 53:59 8 : 15 0,53
26. Josef Vondrášek Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 4 2 2:20:58 35:14 11 : 15 0,73
27. Karel Hečko Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 3 0 1:50:13 36:44 5 : 15 0,33
28. Václav Štich Billiard Club Příchovice, z.s. 3 0 1:59:35 39:51 3 : 15 0,20
29. Květa Kaslová Billiard Club Příchovice, z.s. 4 0 2:40:27 40:06 7 : 20 0,35
30. Jaroslav Hořeňovský MPC Pardubice z.s. 4 0 2:47:51 41:57 13 : 20 0,65
31. Jaroslav Mikeš Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 4 1 2:35:52 38:58 10 : 19 0,53