Statistiky turnaje Stř.Č regionální liga / Kvalifikace na ČPTour 8-ball 23.1.2016, Balabuška Praha

Pořadí Jméno Klub Počet utkání Vítězství Délka utkání Skóre Koeficient
Celková Průměrná
1. Slavomír Dorobant BC Mnichovo Hradiště 8 7 6:58:43 52:20 37 : 23 1,61
2. Dušan Nohynek BC Mnichovo Hradiště 7 5 4:43:29 56:41 30 : 16 1,88
3. Zdeněk Vobořil SK Billard Centrum Praha, z.s. 6 5 5:16:52 52:48 29 : 11 2,64
4. Petr Janoušek DUNS Benátky n.J., z.s. 6 5 3:48:03 45:36 22 : 14 1,57
5. Jan Strádal SK Billard Centrum Praha, z.s. 6 5 4:31:49 45:18 23 : 13 1,77
6. Miroslav Dorobant Řipská Billiard club 6 5 3:28:24 41:40 25 : 13 1,92
7. Serge Dupraz Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 5 3 5:34:27 1:06:53 20 : 15 1,33
8. Tadeáš Skopal Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 4 4 3:15:05 48:46 18 : 9 2,00
9. Alexander Samorodov SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 3 3:59:49 47:57 18 : 15 1,20
10. Christos Seizis 5 3 4:17:48 51:33 18 : 13 1,38
11. Miroslav Kraušner BC Mnichovo Hradiště 4 3 2:38:22 39:35 17 : 9 1,89
12. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 5 3 4:22:48 52:33 19 : 14 1,36
13. Jaroslav Chytráček SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 3 4:25:47 1:06:26 15 : 12 1,25
14. Petr Hrách Bar Bar Billiard Beroun z.s. 4 2 3:03:22 45:50 13 : 12 1,08
15. Stanislav Šimek SK Billard Centrum Praha, z.s. 5 3 3:02:31 36:30 14 : 11 1,27
16. Martin Volf 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 4 2 3:22:13 50:33 10 : 16 0,63
17. Leoš Toms SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 2 2:53:07 43:16 12 : 9 1,33
18. Jaroslav Tichý SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 2 1:42:59 25:44 11 : 9 1,22
19. René Kulas SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 2 2:17:59 34:29 11 : 9 1,22
20. Jaroslav Šícha Billiard Club Balabuška, z.s. 4 2 2:42:03 40:30 11 : 11 1,00
21. Calvin Washburn Řipská Billiard club 3 1 1:44:11 34:43 9 : 10 0,90
22. Filip Král SK Billard Centrum Praha, z.s. 3 1 1:35:06 47:33 7 : 8 0,88
23. Mykola Mokrousov senior Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 3 1 2:54:46 58:15 7 : 9 0,78
24. Martin Schwarz Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 3 1 1:13:53 36:56 5 : 9 0,56
25. Michal Horák SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 2 3:04:41 46:10 10 : 10 1,00
26. Josef Vondrášek Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 4 1 2:16:14 34:03 8 : 12 0,67
27. Daniel Pokrývka SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 1 1:59:49 39:56 7 : 14 0,50
28. Jaroslav Vraný Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 3 0 1:59:10 39:43 5 : 12 0,42
29. David Christou Bar Bar Billiard Beroun z.s. 4 1 2:27:59 36:59 5 : 13 0,38
30. Milan Petrovič Bar Bar Billiard Beroun z.s. 3 0 1:12:45 36:22 3 : 12 0,25
31. Josef Cvejn Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 3 0 1:11:49 35:54 1 : 12 0,08
32. Petra Krulichová Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 3 0 2:49:09 56:23 1 : 12 0,08
33. Michal Host SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 0 2:16:16 45:25 6 : 16 0,38
34. Otto Novák 4 0 2:19:31 34:52 3 : 16 0,19
35. Martina Valentová SK Billard Centrum Praha, z.s. 4 0 3:00:33 45:08 1 : 16 0,06
36. Martina Věrčáková Sportovní klub Harlequin Praha z.s. 4 0 1:43:34 25:53 0 : 16 0,00