Skupina A herna MPC Pardubice, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej Pospíšil | Jaroslav Javůrek | František Darius | Václav Vejvoda | výhry | skóre | pořadí | |
Ondřej Pospíšil | - | 4:2 | 4:2 | 4:1 | 3 | 12:5 | 1. |
Jaroslav Javůrek | 2:4 | - | 4:3 | 4:3 | 2 | 10:10 | 2. |
František Darius | 2:4 | 3:4 | - | 4:1 | 1 | 9:9 | 3. |
Václav Vejvoda | 1:4 | 3:4 | 1:4 | - | 0 | 5:12 | 4. |
Skupina B herna MPC Pardubice, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ilona Žalmanová | Jan Zbořil MBA | Jiří Harvánek | Jan Freiberk | výhry | skóre | pořadí | |
Ilona Žalmanová | - | 4:0 | 4:2 | 3:4 | 2 | 11:6 | 2. |
Jan Zbořil MBA | 0:4 | - | 4:3 | 0:4 | 1 | 4:11 | 3. |
Jiří Harvánek | 2:4 | 3:4 | - | 4:2 | 1 | 9:10 | 4. |
Jan Freiberk | 4:3 | 4:0 | 2:4 | - | 2 | 10:7 | 1. |
Skupina C herna MPC Pardubice, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Filip Lebduška | Tomáš Praus | Jaroslav Hamáček | Petr Vondráček | výhry | skóre | pořadí | |
Filip Lebduška | - | 2:4 | 4:0 | 2:4 | 1 | 8:8 | 3. |
Tomáš Praus | 4:2 | - | 3:4 | 4:1 | 2 | 11:7 | 1. |
Jaroslav Hamáček | 0:4 | 4:3 | - | 1:4 | 1 | 5:11 | 4. |
Petr Vondráček | 4:2 | 1:4 | 4:1 | - | 2 | 9:7 | 2. |
Skupina D herna MPC Pardubice, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petr Smutný | Dominik Hamáček | Bohumil Murka | Ludmila Konvalinová | Eliška Šmídová | výhry | skóre | pořadí | |
Petr Smutný | - | 1:4 | 4:2 | 4:1 | 4:0 | 3 | 13:7 | 2. |
Dominik Hamáček | 4:1 | - | 4:1 | 4:3 | 4:1 | 4 | 16:6 | 1. |
Bohumil Murka | 2:4 | 1:4 | - | 4:1 | 4:3 | 2 | 11:12 | 3. |
Ludmila Konvalinová | 1:4 | 3:4 | 1:4 | - | 4:2 | 1 | 9:14 | 4. |
Eliška Šmídová | 0:4 | 1:4 | 3:4 | 2:4 | - | 0 | 6:16 | 5. |
Skupina E herna MPC Pardubice, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel Samek | Jan Dončuk | Jaroslav Hořeňovský | Michaela Darius Tejchmanová | Michal Javůrek ml. | výhry | skóre | pořadí | |
Daniel Samek | - | 4:3 | 3:4 | 1:4 | 2:4 | 1 | 10:15 | 5. |
Jan Dončuk | 3:4 | - | 4:2 | 3:4 | 4:3 | 2 | 14:13 | 2. |
Jaroslav Hořeňovský | 4:3 | 2:4 | - | 0:4 | 1:4 | 1 | 7:15 | 4. |
Michaela Darius Tejchmanová | 4:1 | 4:3 | 4:0 | - | 4:3 | 4 | 16:7 | 1. |
Michal Javůrek ml. | 4:2 | 3:4 | 4:1 | 3:4 | - | 2 | 14:11 | 3. |