Výsledková listina turnaje Východočeský region 2. kolo 9 ball 20.2.2016, MPC Pardubice

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Petr Smutný O.S.Billiard club Royal Jihlava 41 : 15 2,73 (2,27) 1007
2. Ondřej Pospíšil SK Billard Centrum Praha, z.s. 35 : 26 1,35 (1,44) 805
3. Michal Javůrek ml. MPC Pardubice z.s. 30 : 22 1,36 (1,70) 644
4. Martin Švestka MPC Pardubice z.s. 29 : 11 2,64 (1,44) 644
5. Dominik Hamáček O.S.Billiard club Royal Jihlava 28 : 17 1,65 (2,00) 515
6. Tomáš Praus MPC Pardubice z.s. 29 : 12 2,42 (1,86) 515
7. Tomáš Elis MPC Pardubice z.s. 25 : 16 1,56 (1,57) 515
8. David Köberle MPC Pardubice z.s. 22 : 23 0,96 (1,20) 515
9. Josef Bajcar O.S.Billiard club Royal Jihlava 19 : 16 1,19 (1,17) 412
10. Petr Dobrovolný O.S.Billiard club Royal Jihlava 25 : 14 1,79 (1,00) 412
11. Petr Vondráček MPC Pardubice z.s. 18 : 11 1,64 (1,00) 412
12. Bohumil Murka BC Hradec Králové, z.s. 21 : 14 1,50 (0,88) 412
13. Jan Diviš MPC Pardubice z.s. 14 : 15 0,93 (0,86) 412
14. Ilona Žalmanová 20 : 6 3,33 (0,80) 412
15. Pavel Diviš MPC Pardubice z.s. 17 : 19 0,89 (0,71) 412
16. Petr Brancuský st. MPC Pardubice z.s. 15 : 20 0,75 (0,56) 412
17. Vladimír Hlína MPC Pardubice z.s. 20 : 11 1,82 (0,80) 330
18. Jiří Skrbek ml. 13 : 18 0,72 (0,80) 330
19. Daniel Samek O.S.Billiard club Royal Jihlava 19 : 11 1,73 (0,60) 330
20. Jiří Klimeš BC Hradec Králové, z.s. 15 : 16 0,94 (0,60) 330
21. Jiří Skrbek BC Lysá nad Labem 13 : 15 0,87 (0,40) 330
22. Jan Freiberk MPC Pardubice z.s. 14 : 17 0,82 (0,40) 330
23. Jaroslav Javůrek MPC Pardubice z.s. 16 : 17 0,94 (0,40) 330
24. Jaroslav Hamáček O.S.Billiard club Royal Jihlava 11 : 18 0,61 (0,40) 330
25. František Darius MPC Pardubice z.s. 14 : 18 0,78 (0,40) 330
26. Michaela Darius Tejchmanová MPC Pardubice z.s. 14 : 14 1,00 (0,20) 330
27. Jiří Harvánek MPC Pardubice z.s. 13 : 17 0,76 (0,20) 330
28. Tomáš Vaňous MPC Pardubice z.s. 10 : 14 0,71 (0,20) 330
29. Marcel Kapitančik MPC Pardubice z.s. 6 : 13 0,46 (0,00) 330
30. Milan Reinberk MPC Pardubice z.s. 13 : 17 0,76 (0,00) 330
31. Jan Zbořil ml. 13 : 13 1,00 (1,00) 264
32. Jan Kucziák 13 : 14 0,93 (1,00) 264
33. Martin Brnický O.S.Billiard club Royal Jihlava 10 : 12 0,83 (1,00) 264
34. Jan Dončuk MPC Pardubice z.s. 9 : 12 0,75 (1,00) 264
35. Jan Javůrek MPC Pardubice z.s. 10 : 14 0,71 (1,00) 264
36. Matouš Téra BC Hradec Králové, z.s. 10 : 15 0,67 (1,00) 264
37. Zdeněk Šturma MPC Pardubice z.s. 9 : 14 0,64 (1,00) 264
38. Eliška Šmídová MPC Pardubice z.s. 8 : 14 0,57 (1,00) 264
39. Jan Zbořil MPC Pardubice z.s. 5 : 10 0,50 (1,00) 264
40. Václav Vejvoda MPC Pardubice z.s. 7 : 14 0,50 (1,00) 264
41. Jindřich Hochman BC Lysá nad Labem 11 : 15 0,73 (1,00) 211
42. Zdeněk Buchlovský O.S.Billiard club Royal Jihlava 10 : 14 0,71 (1,00) 211
43. Petra Kurková MPC Pardubice z.s. 9 : 15 0,60 (1,00) 211
44. Filip Lebduška 8 : 15 0,53 (1,00) 211
45. Jaroslav Hořeňovský MPC Pardubice z.s. 8 : 15 0,53 (1,00) 211
46. Miroslav Lebduška MPC Pardubice z.s. 8 : 16 0,50 (1,00) 211
47. Marcela Lukačková O.S.Billiard club Royal Jihlava 6 : 16 0,38 (1,00) 211
48. Patrik Köberle MPC Pardubice z.s. 6 : 16 0,38 (1,00) 211
49. Ludmila Konvalinová MPC Pardubice z.s. 4 : 16 0,25 (1,00) 211